VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

2011 sausio mėnesio pradžioje skaitmeninių fotoaparatų gamintojas Olympus pristatė penkis naujus fotoaparatus. Pirmieji trys modeliai tai – Olympus TG-610, Olympus TG-310, Olympus VG-120, kurie turėtų papildyti kompaktinių fotoaparatų klasę. Likę Olympus modeliai – pasižymintys savo išskirtinėmis savybėmis ir galimybėmis – Olympus SG-610UZ ir Olympus XZ-1. Olympus SP-610SP pasižymi savo ypač didelio optinio priartinimo galimybėmis, tuo tarpu Olympus XZ-1 savo galimybėmis tiks tiek besidominčiam fotografija megėjui, tiek profesionalui, kuriems reikalingas kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas gebantis įamžinti aukštos kokybės vaizdus. Išskiriant šių Olympus naujienų galimybės ir savybės trumpai apie kiekvieną iš jų.

Olympus TG-610

Ši naujiena papildė Olympus Tough seriją pasižyminčią atsparumu išorės veiksniams ir leidžiančią įamžinti Jūsų pageidaujamus vaizdus ekstremaliomis fotografavimo sąlygomis. Su šiuo fotoaparatu galėsite fotografuoti po vandeniu iki 5 metrų gylyje. Fotoaparatas taip pat atsparus smūgiams, nebijo šalčio, o taip pat ir užšaldymo! Be šių savybių fotoaparatas turi 14 milijonų efektyviųjų taškų, kurie leis užtikrinti aukštą nuotraukų kokybę ir perteikti tai spausdinant net ir didžiausio formato nuotraukas, 5 kartų optinį priartinimą su 28-140mm židinio nuotoliu ir 3 colių (7.6cm) didelės raiškos skystųjų kristalų ekraną, kuriame įdiegtos technologijos leis fotografuoti esant net ir  tiesioginiams saulės spinduliams. Derinant fotoaparato atsparumą kartu su techninėmis galimybėmis užtikrinamas HD 1280 x 720 ir 30kps filmavimas. Šiam naujam modeliui taip pat pritaikyta Dual Image stabilizavimo sistema, kuri net esant ir aukštam ISO jautrumui padės užfiksuoti kokybiškus ir ryškius momentus fotografuojant judančius objektus. Kitos papildomos funkcijos pritaikytos šiam modeliui – 3D fotografavimo režimas, gebantis įamžinti nuo smulkių iki panoraminių vaizdų ir peržiūrėti juos 3D režimu; WI-FI suderinamumas Jums leis perkelti nuotraukas ir vaizdus nesinaudojant jokiomis jungtimis ar net kompiuteriu, tiesiog naudojant papildomą Eye-Fi™ atminties kortelę su kuria galėsite perkelti savo nuotraukas ir video įrašus tiesiogiai į elektoninį paštą ar patalpinti juos internete; 21 fotografavimo režimai leidžiantys užfiksuoti įvairiausias akimirkas, kurie kartu derinami su TruPic III+ vaizdo apdorojimo procesoriumi užtikrins kokybišką vaizdą bei tiksliai atkuriamas spalvas. Taip pat norint, kad fotoaparatas būtų labiau savitas, galima rinktis iš siūlomų spalvų – juodos, sidabrinės ir raudonos. Fotoaparatas buvo anonsuotas 2011m. sausio 6d. ir greitai turėtų pasirodyti prekyboje. Kaina apie 1200Lt.

Olympus TG-310
Kaip ir prieš tai aptartas Olympus TG-610 šis modelis papildė Olympus Tough serijos fotoaparatų gretas. Olympus TG-310 pakeitė prieš tai buvusį Olympus Stylus Tough-3000 serijos fotoapartą, su didesniu – 14 milijonų efektyviųjų taškų sensoriumi, 17 fotografavimo režimai ir efektyvesniu energijos naudojimu leidžiančiu padaryti iki 190 nuotraukų. Taip pat buvo pakeistas išorės dizainas ir praplėsta galimų korpusų spalvų gama – atsirado papildomai baltas ir sidabrinis korpusas. Kaip ir auščiau aptarta Olympus Tough serijos naujiena turi Dual Image stabilizavimo sistemą, 3D fotografavimo režimą, WI-FI suderinamumą ir TruPic III+ vaizdo apdorojimo procesorių. Nuo Olympus TG-610 savo savybėmis nusileidžia tik mažesnėmis galimybėmis fotografuoti po vandeniu, šiuo atveju iki 3 metrų gylyje, mažesniu (6.9cm) skystųjų kristalų ekranu, mažesnėmis optinio priartinimo galimybėmis 3.6x, mažesniu židinio nuotoliu 28-102mm. Fotoaparatas buvo anonsuotas 2011m. Sausio 6d. ir greitai turėtų pasirodyti prekyboje. Kaina apie 800Lt.

Olympus VG-120
Dar vienas naujai pristatytas Olympus gaminys. Olympus VG-120 turi 14 milijonų efektyviųjų taškų, 5 kartų optinį artinimą, 14 skirtingų fotografavimo režimų, 26-130mm židinio nuotolį, 7.6cm skystųjų kristalų ekraną, HD 720p filmavimo režimą. Lyginant su Olympus TG-610 ir TG-310 fotoaparatais bei kitomis pasirodžiusiomis Olympus naujienomis šis modelis labiausiai tiks ieškantiems nebrangaus, paprasto ir kompaktiško fotoaparato. Fotoaparatas buvo anonsuotas 2011m. sausio 6d. ir greitai turėtų pasirodyti prekyboje. Kaina apie 499Lt.

Olympus SP-610UZ
Iš visų pristatomų Olympus naujienų Olympus SP-610UZ išsiskiria  ypač dideliu 22 kartų optiniu priartinimu. Iki tol buvęs Olympus SP-600UZ modelis turėjo 15 kartų optinį priartinimą, kuris kaip ir visi šios serijos Olympus modeliai skirti keliautojams, aktyvaus laisvalaikio mėgėjams ar šiaip mėgstantiems fotografuoti tolimus objektus fotografijos mėgėjus. Šis Olympus SP-610UZ turi 14 efektyviųjų taškų, 28-616mm židinio nuotolį, 7.6cm skystųjų kristalų ekraną. Fotoaparatas taip pat turi panoraminio fotografavimo režimą, kuris 3 kadrus apjungia į vieną panoraminę nuotrauką, fotografavimo ir filmavimo filtrus, leidžiančius įvairiai modifikuoti tiek nuotraukas tiek filmuojamą vaizdą, portreto fotografavimo režimai suteikia galimybę paryškinti kontrastus, judesio fotografavimo režimai fokusuoja ir paryškina judančius objektus, kartu užfiksuojant kokybišką judančio objekto nuotrauką. Kaip ir kitos Olympus naujienos šis fotoaparatas turi HD 1280×720 30kps video filmavimą, Dual Image stabilizavimo sistemą, 3D fotografavimo režimą, WI-FI suderinamumą ir TruPic III+ vaizdo apdorojimo procesorių. Fotoaparatas naudoja 4 AA tipo elementus. (įkrovėjas ir kraunami elementai perkami atskirai). Galimos fotoaparato spalvos juoda ir sidabrinė. Fotoaparatas buvo anonsuotas 2011m. sausio 6d. ir greitai turėtų pasirodyti prekyboje. Kaina apie 800Lt.
Olympus XZ-1
Naujasis XZ-1 yra visiškai kitoks fotoaparatas, kuris puikiai tinka tiek mėgėjams, nusimanantiems apie fotoaparatus, bei profesionalams, kuriems reikalingas antras fotoaparatas. Didelio ir ypač jautraus 10 milijonų efektyviųjų taškų CCD jutiklio, bei šviesiausio savo klasėje 1:1.8 iZUIKO DIGITAL objektyvo su keičiamu židinio nuotoliu dėka, net ir esant prastam apšvietimui gaunamos tolygios nuotraukos. Su šiuo fotoaparatu galima daryti puikias nuotraukas ir filmuoti aukštos HD 720p raiškos filmus. Šviesą pagaunantis iZUIKO objektyvas išlieka šviesus visame diafragmos diapazone, be to, puikias nuotraukas padeda fiksuoti galingas TruePic V procesoriaus ir didelio 1/1.63” CCD sensoriaus tandemas. Greitas TruePic V procesorius sumažina triukšmą iki minimumo, o dvigubas vaizdo stabilizatorius subalansuoja ilgesnius užrakto greičius. Maksimalus 6400 ISO padeda net ir tamsiausiu metu padaryti kadrą. Olympus XZ-1 turi 4 kartų optinį priartinimą, 28 – 112 mm židinio nuotolį ir 7.6cm organinį šviesą spinduliuojantį diodinį ekraną. Galimos fotoaparato spalvos – juoda ir balta. Fotoaparatas buvo anonsuotas 2011m. sausio 6d. Kaina apie 1449Lt.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *