VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Skelbiamas ypatingas šventinio gruodžio mėnesio fotokonkursas „Jaukių Kalėdų receptas“. Artėjant šventėms tikriausiai kiekvienas jaučiame tą keistą jausmą, persipynusį su nostalgija mandarinų ir eglutės spyglių kvapui,  jaukiu šventiniu šurmuliu mieste, parduotuvėse, namuose.

Visos nuotraukos, kurios į šį fotokonkursą bus patalpintos iki 2011 gruodžio 9 dienos turės progrą sudalyvauti Fotofabriko rengiamoje parodoje PC Mole. Šiuo metu ten galite rasti veikiančią Jūsų darbų parodą „Žiemos išdaigos“. Kaip Jūsų nuotraukos gali patenkti į sekančią parodą „Jaukių Kalėdų receptas“? Tiesiog fotokonkuse jos turi atsirasti ne vėliau gruodžio 9 dienos. Iš visų jau dalyvaujančių nuotraukų gruodžio 9 dieną Fotofabrikas ir PC Molas komisija atrinks 19 laimingųjų nuotraukų, kurios papuoš PC Molas.

Tema:

Jaukių Kalėdų receptas

Temos išpildymas:

Kalėdų tematika labai plati – nuo apsnigtų laukų iki padengtų stalų namuose ir šventinio šurmulio mieste. Nuo eglutės papuošimo iki dovanų pakavimo bei, žinoma, kaip galėtume pamiršti visą Kalėdinę simboliką.

Prizai:

I vieta: 50 Lt vertės MOLO dovanų čekis

II vieta: 50 Lt vertės dovanų čekis Boulingo žaidimui MOLE esančiame Boulingo centre “Švyturys”

III vieta: 50 Lt vertės dovanų čekis Boulingo žaidimui MOLE esančiame Boulingo centre “Švyturys”

Taisykles:

1.Svarbu! Viešinant nuotrauką suteikite jai pavadinimą ir parašykite žymą, šio fotokonkurso žyma: kalėdos11;

2. Konkursas vyksta nuo 2011-12-01 iki 2011-12-31;

3. 2012-01-01 išrinksime 10 geriausių nuotraukų, o Jūs nubalsuosite, kurios 3 verčiausios laimėti;

4. 2011-12-02 17 valandą užbaigsime balsavimą ir apdovanosime išrinktus laimėtojus;

5. Nuotrauka turi atitikti temą – Kalėdos, kalėdų simbolika;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.

7. Dalyvaudami konkurse Jūs automatiškai suteikiate mums teisę viešinti Jūsų nuotrauką vyksiančioje parodoje su Jūsų Vardu ir Pavarde arba nario vardu.

Kaip pateikti nuotraukas fotokonkursui:

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos ir viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu (viršuje), pasirinkite:

  • Įkelti nuotrauką, jei norite įkelti naują darbą. Nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje, ją atsidarius paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.
  • Mano albumas, jei norite dalyvauti su jau Jūsų albume esančia nuotrauka. Įeikite į savo albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.

Kur rasti konkursui pateiktas nuotraukas:

Norėdami patekti į dalyvaujančių šiame konkurse nuotraukų katalogą, keliaukite čia: Jaukių Kalėdų receptas

Konkurso rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *