VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.2/10 (13 votes cast)

Dar neseniai, renkantis skustuvus, pagrindinis kriterijus buvo medžiaga, iš kurios jie yra gaminami, o pasirinkimas buvo apribotas vienu metalu – plienu. Šiandien labai greitai galime pasiklysti ilgoje barzdaskučių lentynoje. Beveik kiekvienas elektros prekių gamintojas savo gaminių asortimente turi ir šį, nepamainomą prietaisą, skirtą vyrams. Barzdaskučių kainos taip pat įvairios, tačiau tai ne vienintelis kriterijus, renkantis šį daiktą.

Kokia barzdaskutė tinkamiausia, geriausiai nusako veido oda. Jei oda jautri, rinktis reikia iš specialių modelių. Barzdaskutės jautriai odai turi turėti kuo daugiau skutimosi judesių per minutę. Turėtų būti ne mažiau kaip 8800 apsisukimų, tačiau galima rasti ir kur kas daugiau. Greičiau besisukantys barzdaskutes ašmenys staigiau išrauna plaukelius, todėl oda mažiau sudirginama. Taip pat verta atkreipti dėmesį, kad rotorinės barzdaskutės (būtent tokios yra Philips) švariau skuta, tyliau veikia, ilgiau tarnauja ir mažina alergijos tikimybę metalui, kitaip nei tinklelinės barzdaskutės. Taip pat ir linijinės barzdaskutės Braun yra tinkamos jautriai odai, nes turi mažiau dirginančių savybių, daugiau apsisukimų. Ir jautriai odai, ir ne tokiai jautriai odai svarbu, kad barzdaskutės galvutės nebūtų pažeistos, nes kitu atveju galimi odos sužeidimai – įpjovimai, įdrėskimai.

Šiuo metu populiariausios barzdaskutės – Braun. Taip yra turbūt todėl, kad šio modelio gamintojai visuomet suderina klasikines barzdaskutės funkcijas kartu su naujovėmis. Ši kompanija aktyviai bendradarbiauja ir su Gillette, kad galėtų pristatyti visas naujoves laiku. Barzdaskutės galvutės yra nustatomos jautriai arba mažiau jautriai odai, taip galima puikiai prisiderinti Braun barzdaskutes prie savo veido odos.

Tvarkingi ir lengvai reguliuojami barzdaskutės ašmenys yra labai svarbus dalykas. Juos turi būti lengva pakeisti ir nesunku derinti. Būtent tokie patogūs ašmenys dažniausiai būna Philips produktuose. Barzdaskutės Philips – itin patogios ir nuolat naudojamos daugybės vyrų kasdien. Lyginant su Braun, galbūt nepamatysime didelio skirtumo nei kokybėje, nei kainoje. Abiejų šių firmų barzdaskutes yra vertos dėmesio. Žinoma, rinkoje yra ir daug pigesnių barzdaskučių, tačiau su jomis rezultatas gali būti ne toks geras, panašiai kaip ir su paprastais skutimosi peiliukais ir putomis. Jeigu lygintume peiliukus ir barzdaskutes jautriai odai, tai taip pat pastebėtume, kad barzdaskutė yra kur kas labiau pritaikyta jautresniam odos sluoksniui. Yra nauja technologija, kuri leidžia ne tik nukirpti plauką itin arti odos, tačiau ir apsaugo jūsų odą nuo dirginimo ir švelniai bei tiksliai nuskuta norimas vietas.

Šiuolaikinės barzdaskutės turi daugybę modernių funkcijų. Štai, pavyzdžiui, naujausios barzdaskutės turi mikro-vibracijos funkciją (Pulsonic technologija), kai kurios turi LCD ekraną. Yra ir automatinio barzdaskutės džiovinimo funkcijų, barzdaskutė pati įsikrauna paspaudus vos vieną mygtuką, o ką jau kalbėti apie dar daugybę naujų modernių funkcijų. Iš esmės kainos gali svyruoti vos nuo šimto litų iki maždaug tūkstančio ir daugiau litų.

Vis labiau populiarėja apsipirkimai internetu, o pats pirkimo procesas labai paprastas, greitas ir patogus. O didžiausias apsipirkimo internetu pliusas yra kaina. Fotofabrikas.lt Jums gali pasiūlyti įvairiausių barzdaskučių, skustuvų, barzdos ir plaukų trimerių, nosies, ausų bei antakių plaukų trimerių už ypač prieinamą kainą, su mažiausiu antkainiu.

Visuomet atrodykite dailiai ir nepriekaištingai!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.2/10 (13 votes cast)
Barzdaskutės: kaip išsirinkti?, 5.2 out of 10 based on 13 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *