VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

_dsc4255

Vilnius, Lietuva, 2015 m. rugsėjo 2 d. „Canon“ pristatė Canon EF 35mm f/1.4L II USM plataus kampo L serijos objektyvą, skirtą profesionaliems fotografams. Šis legendinio EF 35mm f/1.4L USM objektyvo įpėdinis yra pirmasis objektyvas pasaulyje su nauja „Canon“ mėlynojo spektro spindulių refrakcijos optika („Blue Spectrum Refractive optics“ arba BR optika). EF 35mm f/1.4L USM buvo kuriamas atsižvelgiant į „Canon“ gaminiais besinaudojančių profesionalių fotografų atsiliepimus. Tai pirmasis objektyvas su BR optika – inovacine „Canon“ sukurta objektyvų technologija, pagaminta iš organinių optinių medžiagų. Ji suprojektuota molekuliniu lygmeniu, kad pastebimai sumažintų spalvinę aberaciją ir spalvos būtų itin ryškios. EF 35mm f/1.4L USM padengtas „Canon“ dangomis, įskaitant ir „Subwavelength Structure“ dalinių bangų struktūrinę dangą. Todėl fotografuojant su šiuo objektyvu pasiekiamas puikus kontrastas, būna mažiau atspindžių ir vaizdo dvigubėjimo efektų.

Tikroviški, reportažiniai vaizdai

EF 35mm f/1.4L USM puikiai tinka fiksuoti dokumentinio pobūdžio vaizdams pasirinkus 35 mm fiksuotą židinio nuotolį. Platus apžvalgos kampas fotografams leidžia neiškraipant vaizdo fotografuoti gyvūnus natūralioje aplinkoje. Fotografai, pageidaujantys vaizdo su gražiai išsiliejusiu fonu arba išsiskiriančio iš aplinkos portreto, naudodamiesi sparčia f/1.4, devynių plokštelių diafragma, lauko gylį gali kontroliuoti ir fotografuoti net ir prastėjant apšvietimui. EF 35mm f/1.4L USM objektyve veikia žiedinis ultragarsinis variklis, kuris užtikrina nepaprastai spartų ir beveik negirdimą fokusavimą. Nuolatinio rankinio fokusavimo žiedas leidžia labai tiksliai ir būtent tada, kai reikia, pareguliuoti fokusavimą tiek filmuojant, tiek fotografuojant.

Pavyzdinės L serijos dizainas ir konstrukcija EF 35mm f/1.4L USM sukurtas taip, kad atlaikytų sudėtingas sąlygas ir ilgą fotografavimą. Pažangi izoliacija, atspari atšiaurioms oro sąlygoms, ir fluoro danga saugo objektyvą nuo aplinkos poveikio, o tvirtas korpusas užtikrina jo atsparumą.

Canon_2512A002_Wide_Angle_EF_35mm_162614

Pagrindiniai Canon EF 35 mm f/1.4L II USM

  • Platus apžvalgos kampas; tikroviška perspektyva
  • Puikūs rezultatai esant prastam apšvietimui ir lauko gylio valdymas
  • Nauji vaizdo kokybės standartai
  • Spartus ir tylus fokusavimas
  • Nepertraukiamas fotografavimas net ir sudėtingomis sąlygomis
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Canon EF 35mm f/1.4L II USM, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *