VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)

„Canon“ pristato „EOS 1200D“ – naują pradedantiesiems skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, leidžiantį lengviau nei kada nors anksčiau fiksuoti gražias akimirkas ir kurti „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus. Šis fotoaparatas sukurtas vartotojams, pirmą kartą naudojantiems skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą ir norintiems įspūdingų rezultatų iš karto.

Naujos programos „EOS Companion“ ir vartotojo vadovo pagalba lengvai perprasite fotoaparato mygtukų išdėstymą ir funkcijas. Programėlės dalyje „Inspire“ (įkvėpimas) gausu specialistų pamokų ir praktinių pratimų, padėsiančių pamažu įgyti fotografavimo įgūdžių. Programėlėje taip pat yra trukdžių šalinimo vadovas, pateikiantis naudingų patarimų, kaip pagerinti nuotraukų kokybę ir išvengti dažniausiai pasitaikančių problemų, kaip neryškios arba perkrautos nuotraukos, taip pat patarimų, kaip fotografuoti žmones ar kraštovaizdžius.

Spalvingos, aukštos kokybės nuotraukos užfiksuojamos naudojant 18 megapikselių APS-C CMOS jutiklį ir „Canon“ DIGIC 4 procesorių. Dėl didelių fotoaparato galimybių nuotraukos atrodys lyg gyvos, net padarytos esant prastam apšvietimui. 9 taškų automatinio fokusavimo sistema, naudojanti visame kadre paskirstytus taškus, užtikrina vaizdų detalumą. Nepertraukiamo fotografavimo režimu vaizdus galima fiksuoti iki trijų kadrų per sekundę sparta – idealu, norint užfiksuoti greitai judančius objektus.

Išmanusis automatinis aplinkos parinkimo režimas („The Scene Intelligent Auto mode“), automatiškai parenka geriausią fotoaparato nuostatų derinį. Judantys prisiminimai – „Full HD“ raiškos filmuotos medžiagos įrašymas „EOS 1200D“ taip pat kuria įspūdingus „Full HD“ raiškos (1080p) vaizdo įrašus. Daugybė lengvai naudojamų valdiklių, leidžiančių valdyti išlaikymą, fokusavimą ir garso lygį, vystantis įgūdžiams teikia vis daugiau laisvės kūrybingai filmuoti, taigi ypatingas akimirkas galėsite įamžinti kaip tik norite. „Video Snapshot“ režimu galite įrašyti trumpų vaizdo siužetų, automatiškai sujungiamų fotoaparate, ir sukurti vientisą įvykio vaizdo įrašą.

Mygtuko paspaudimu galite paįvairinti nuotraukas, nes į „EOS 1200D“ įdiegta daug kūrybinių filtrų. Prieš fotografuodami arba nufotografavę vaizdą galite naudoti vieną iš penkių populiarių meninių stilių, pvz., miniatiūros, išgaubto vaizdo ar žaislinio fotoaparato efektą. Kompaktišką ir lengvą „EOS 1200D“ nesunku nešiotis, taigi galėsite išnaudoti kiekvieną galimybę užfiksuoti akimirką. Dideliais, intuityviai išdėstytais fotoaparato valdikliais lengva naudotis ir paprasta perjungti nuostatas, kai fotografuojate judėdami. Į „EOS 1200D“ įtaisytas daug šviesos praleidžiantis optinis vaizdo ieškiklis, padedantis kadruoti nuotraukas, ir 7,5 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekranas, skirtas fotografuoti „Live View“ režimu, leidžia lanksčiai prisitaikyti prie fotografavimo stiliaus. Aiškus 460 tūkst. taškų raiškos skystųjų kristalų ekranas puikiai tinka peržiūrėti ką tik padarytas nuotraukas ir vaizdo įrašus arba vėliau juos parodyti draugams.

Kai būsite pasirengę pereiti į naują fotografijos lygmenį, tiesiog pakeiskite „EOS 1200D“ objektyvą vienu iš 70 „Canon“ EF objektyvų – kiekvienas jų turi skirtingas galimybes, padėsiančias atskleisti jūsų kūrybiškumą ir padaryti tikrai nuostabių nuotraukų. Naudodami programėlę „EOS Companion“ rasite daugiau informacijos apie objektyvų ir priedų, tinkamų „EOS 1200D“, asortimentą.

„EOS 1200D“ – pagrindinės savybės:

  • Didelis jutiklis užtikrina puikią kokybę
  • Detalius vaizdus galite apkarpyti ir išspausdinti dideliu formatu
  • Aiškus vaizdas net esant prastam apšvietimui
  • Paprastas naudoti išmanusis automatinis aplinkos parinkimo režimas
  • Integruotas funkcijų vadovas ir išmaniesiems telefonams skirta programėlė „EOS Companion“
  • „Full HD“ raiška naudojant „Video Snapshot“
  • Šviesus 7,5 cm (3,0 col.) skystųjų kristalų ekranas
  • Įvairūs kūrybiniai filtrai
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.7/10 (3 votes cast)
Canon pristato naująjį EOS 1200D skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, 9.7 out of 10 based on 3 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *