VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Canon šiandien papildė „Cinema EOS“ seriją EOS C100 Mark II vaizdo kamera su dideliu jutikliu. „EOS C100 Mark II“ lyginant su „EOS C100“ turi atnaujintą įrangos paketą, pasižymintį geresne vaizdo kokybe bei lengvesniu valdymu ir informacijos dalijimusi belaidžiu ryšiu.

Puikūs rezultatai bet kokiomis sąlygomis

„EOS C100 Mark II“ turi „Canon“ jutiklį „Super 35mm 8.3MP CMOS“ ir procesorių „DIGIC DV 4“. Jie užtikrina spalvų sodrumą ir platų dinaminį diapazoną – šios savybės jau yra tapusios „Cinema EOS“ kamerų sinonimais. Išplėstas ISO reikšmių diapazonas nuo 320 iki 102 400 pasitarnauja dirbant net labai prasto apšvietimo sąlygomis. Kameroje taip pat įtaisyta nauja vaizdo apdorojimo sistema, kuri sumažina muaro efektą (užfiksuotame vaizde atsirandančios banguotos linijos) bei kitus vaizdo iškraipymus.

„EOS C100 Mark II“ modelyje įdiegta dvigubų pikselių CMOS AF technologija, kurią pirmoji taikyti pradėjo bendrovė „Canon“. Dėl šios technologijos fokusuotę kadre galima lengvai perkelti nuo vieno objekto į kitą. Kameroje taip pat naudojama automatinio fokusavimo pagal aptiktus veidus technologija.[i]

Daugiau galimybių dirbti kūrybiškai

„EOS C100 Mark II“ vaizdą įrašo dviem skirtingais formatais: „Full HD“ raiška filmuotą medžiagą MP4 (iki 35 Mbps) ir AVCHD (iki 28 Mbps) formatais, kurių kadrų dažnis siekia iki 60P.

Dėl belaidžio ryšio įrangos filmuota medžiaga dabar galima pasidalinti naudojant FTP serverį.  Jei reikia veikti greitai, pavyzdžiui, rengiant žinias arba reportažus iš įvykio vietos, operatoriai, įrašę vaizdą dviem formatais, gali greičiau išsiųsti mažos SD raiškos failus tiesiai iš kameros, tuo pačiu turėdami ir didelės raiškos vaizdo įrašus.

Darbas visomis sąlygomis bet kur

„EOS C100 Mark II“ kamera yra tvirta ir kompaktiška. „Wi-Fi“ ryšiu kamerą galima valdyti naudojant daugiafunkcinį „Canon“ nuotolinio valdymo pultelį RC-V100. Taip filmavimo komandos gali reguliuoti įrangą net esant labai keblioms ir sudėtingoms aplinkybėms.

Pakeista „EOS C100 Mark II“ ekrano konstrukcija. Jį galima atlenkti į šoną. Taip galima sukomponuoti kadrą ir stovint priešais kamerą. Naujasis OLED ekranas yra labiau kontrastingas, ryškesnių spalvų ir sparčiau reaguojantis nei prieš tai buvę, todėl jį patogu naudoti net ryškiai apšviestoje aplinkoje. Kameroje įtaisytas patobulintas elektroninis vaizdo ieškiklis (EVF) bei didesnis okuliaro gaubtas. Į kameros korpusą įmontuotas naujasis mikrofonas leidžia nepertraukiamai rašyti garsą.

Neribotos galimybės  su EF objektyvais

Modelis „EOS C100 Mark II“ priklauso EOS sistemai, todėl su juo galima naudoti „Canon“ EF serijos keičiamuosius ir 4K EF kino objektyvus.

Pagrindinės „EOS C100 Mark II“ savybės:

  • Jutiklis „Super 35mm 8.3MP CMOS“; ISO reikšmė iki 102 400.
  • Dvigubų pikselių CMOS AF ir automatinio fokusavimo pagal aptiktus veidus technologijos.
  • Įrašymas dviem (AVCHD / MP4) formatais maksimalia 1080/60p raiška.
  • OLED ekranas; patobulintas elektroninis vaizdo ieškiklis.
  • Įmontuotoji „Wi-Fi“ ryšio įranga ir nuotolinio valdymo galimybės.

[i] Automatinio fokusavimo pagal aptiktus veidus funkcija veikia tik su tam pritaikytais objektyvais.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Canon EOS C100 Mark II kamera - Canon papildo Cinema EOS seriją, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *