VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

canon-pixma-ip3600Šis įrašas – vartotojo atsiliepimas apie Canon Pixma IP3600 spausdintuvą. Komentaras aktualus ne vienam, kurie negali atsispausdinti nuotraukas internetu, arba norisi kartais atsispausti vieną ar kelias nuotraukas kokybiškai. Dėkojame save pasivadinusiu Juozu. Štai komentaras:

Prisireikė pirkti spausdintuvą po to, kai „Orgsis“ konstatavo, kad mirė mano ankstesnio Canon ip2000 galva. Nežiūrėjau kitų gamintojų tiek dėl kainos/kokybės skirtumo, tiek dėl Canon jau išbandyto patikimumo.
Tenka spausdinti po kelis šimtus cd viršelių per dieną, nors šiaip naudoju savo reikmėm – studijos, nuotraukos. Pliusai – puiki kokybė, žymiai didesnis ekonomiškumas lyginant su spausdintuvais, kurie turi tik 2 kasetes (koks buvo iP2000), pačio spausdinimo proceso sparta. Dirba labai tyliai, kaip gali dirbti tokios spartos spausdintuvas – klausant muziką per nešiojamo kompiuterio garsiakalbiukus darbo praktiškai negirdėt.
Minusai – pasiruošimas darbui. Vidutiniškai užtrunka nuo 30sek iki minutės ar daugiau, kol praeina laikas nuo „Print“ paspaudimo iki pradėjimo spausdinti (tiesa, tai pirklauso ir nuo USB kabelio ilgio, kadangi naudoju gan ilgą, nes spausdintuvas stovi spintoj už 3m nuo kompiuterio). Tačiau pasiruošimas netrumpas buvo ir senesniuose Canon modeliuose. Na, o jau kai pradeda dirbti, tai gražu žiūrėti. Neabejotinas pliusas, lyginant su ankstesne klase, kad popierių galima laikyti popieriaus „kasetėje“, kuri įsikiša po printerio apačia, tad praktiškai neužima vietos, yra uždengta dangteliu – popierius nedulka, ir nereikia kaskart jo dėti į spausdintuvą norint kąnors atsispausdinti. Padarius „auto-on“ funkciją, nereikia printerio net įjungti – kompiuteriu liepiat spausdinti norimą dokumentą, printeris pats įsijungia, atspausdina, išsijungia. Patogu.
Džiugu, kad nebeliko „bugų“ ir Mac OS sistemoje. Didelė raiška ir tik 1 pikolitro dydžio lašelių išpurškimas duoda profesionalią kokybę, ir jei anksčiau dar buvo galima pasiginčyti, dabar jau tikrai nėra reikalo nešti nuotraukas į fotolaboratorijas – namų sąlygom, savo reikmėm pilnai pakanka šio spausdintuvo.
Ekspermentavau su įvairiais popieriais, vidutiniškai aukščiausios kokybės nuotrauka 10x15cm gaunsi 50ct/vnt., (įskaitant popieriaus ir išnaudoto rašalo kainą)
Su popierium galit eksperimentuoti drąsiai – spausdinant galva nesiliečia prie popieriaus, taip kad nepakenksit įdėję net fotopopierių už 15lt/50vnt.
Nepatariu naudoti „fufliakinių“ rašalų. Taip dariau su ankstesnių Canon, bet dėl to jis ir sugedo, nors tarnavo pakankamai ilgai (3 metus) Bet su originaliomis kokybė, spalvos, kontrastai visai kitos klasės, ir aparato tarnavimo laikas, pasak Canon specialistų, pailgėja iki 2 kartų.
Yra 5 kasetės rašalo:
§ trys spalvotos ir viena juoda – grafiniams spaudiniams (nuotraukoms, lentelėms, prezentacijoms)
§ viena juoda, didesnė už kitas – dokumentų juoda/balta spausdinimui. Tai labai pakelia ekonomiškumo parametrus, nes naudojamas rašalas tik ten, kur jo reikia, ir tik toks, kokio reikia.

Visiems rekomenduoju šį printerį, nes tai, mano nuomone, puikiausias šiuo metu rinkoje kokybės/kainos derinys, ir ne tik tarp Canon produktų. (Kam mokėti +100 litų už sekančios serijos ip4600, kuris skiriasi tik printinimu ant cd (to tikrai nebenaudosite, yra juk visokie LightScribe ir t.t.) ir dvipusiu spausdinimu, ką galima padaryti mechaniškai apsukiojant lapus ir dedant kita puse vėl spausdinti, bet paklauskite saves, kiek dažnai spausdinate ant abiejų lapo pusių?)

P.S. Gaila, kad tuo metu Fotofabrikas neturėjo šio spausdintuvo, nes daugumoje „plataus vartojimo“ buitinės technikos parduotuvėse jis kainuoja iki 50 litų brangiau.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

2 Comments for this entry

 • Toneris parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  O kiek naujos kasetės kainuoja ir kasečių pildymas? Ar vienodos kasetės naudojamos?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • canon parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Kazkaip keistai skamba, kad 100Lt uz IP4600 primoketi daug, o uz komplekta originalu rasalu permoketi 100Lt ne, ir kita kart paklauskite Canon specialistu kuris spausdintuvas geresnis Canon ar Hp o gal Epson, gal kartais jie pasakys kad ne Canon ? 🙂

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *