VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Canon pristato naująjį PowerShot serijos fotoaparato modelį kiek išskirtiniu pavadinimu „N“. Tiesa, išskirtinis ir pats fotoaparatas. Vien pažvelgus į šį fotoaparatą suprasite, jog jo dizainas aiškiai išsiskiria iš kitų modelių. Trumpai apžvelgsime pagrindines šios naujienos savybes ir galimybes.

Unikalus simetriškas metalinio korpuso dizainas ypač išsiskiria savo ultramoderniu minimalistiniu stiliumi. Fotoaparatas pakankamai mažas laikyti kišenėje ir pakankamai stilingas neštis bet kur. PowerShot N turi Wi-Fi prieigą ir tik vienu mygtuko paspaudimu prisijungsite prie socialinio tinklo „Facebook“ ir galėsite su draugais dalintis užfiksuotomis nuotraukomis ar Full HD kokybės vaizdo įrašais. Toks paprastas ir lengvas naudojimasis tiesiog įkvepia dalintis savo užfiksuotomis akimirkomis su savo Facebook draugais.

Dar vienas žingsnis kūrybiškumo link. Dėl dvikrypčių priartinimo bei fotografavimo funkcijų objektyvo žiedų su priartinimo ir išlaikymo valdikliais fotoaparatą galima laikyti bet kuria kryptimi. Pakeliamasis 7,1 cm (2,8 col.) talpusis jutiklinis liečiamas ekranas leidžia laisvai fotografuoti neįprastais ar sudėtingais kampais, paprastai ir intuityviai valdyti fotoaparato funkcijas. Naudojant „Creative Shot“ funkciją būti originaliam visai paprasta. Tiesiog nufotografuokite kadrą, o fotoaparatas išanalizuos aplinką, tada automatiškai pateiks penkis kūrybinius variantus ir nepakeistą nuotrauką, t. y. tas pats vaizdas nufotografuojamas įvairiais meniškais ir netikėtais būdais.

PowerShot N turi 8x optinio priartinimo galimybę, o su ZoomPlus – 16x priartinimo funkcij galite atsidurti prie pat objekto neprarasdmi vaizdo kokybės. 28 mm plačiakampis objektyvas leis daugiau sutalpinti kadre. Išmanusis vaizdo stabilizatorius automatiškai šalina kameros drebėjimo poveikį, todėl visada gaunamas ryškus, detalus vaizdas. HS sistema puikiai veikia esant prastam apšvietimui ir teikia galimybę užfiksuoti tikrąją akimirkos nuotaiką fotografuojant be blykstės ar trikojo. Pažangi DIGIC 5 procesoriaus apdorojimo funkcija ir labai jautrus 12,1 megapikselio CMOS jutiklis užtikrina puikią vaizdo kokybę bet kokiomis aplinkybėmis.

Režimu „Smart Auto“, parenkančiu optimalias nuostatas iš 58 aplinkos tipų (filmavimo režimu – iš 21), galite visiškai paprastai daryti puikias nuotraukas bei vaizdo įrašus. Naudodami „Hybrid Auto“ galite daryti nuotraukas režimu „Smart Auto“ ir kartu prieš kiekvieną kadrą padaryti 4 sek. vaizdo įrašą, kuris vėliau taps linksmo HD (720p) raiškos filmo dalimi. Su „Super Slow Motion“ ypač lėto vaizdo įrašymo funkcija galite sulėtinti greitą veiksmą, pavyzdžiui, įspūdingai nufilmuoti krioklį.

Canon PowerShot N pagrindinės savybės:

 • Režimas Creative Shot
 • Unikalus dizainas
 • 8x optinis priartinimas
 • 28 mm plačiakampis objektyvas
 • išmanusis vaizdo stabilizatorius
 • HS sistema: 12,1 megapikselio CMOS jutiklis, DIGIC 5 procesorius
 • Prieiga prie Wi-Fi ir GPS per mobilųjį ryšį
 • Mobiliojo įrenginio prijungimo mygtukas
 • Vieno mygtuko paspaudimu Facebook sąsaja
 • Veikia laikomas bet kuria kryptimi; pakeliamasis jutiklinis ekranas
 • Full HD vaizdo įrašymo raiška
 • Režimai Hybrid Auto ir Smart Auto (58 aplinkos tipai)
 • Super Slow Motion Movie (ypač lėtas vaizdo įrašymas)

Prekyboje pasirodys 2013 metų spalio mėnesį.

http://www.youtube.com/watch?v=EdE9b5Z6bI8
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Canon PowerShot N: savitas kūrybiškumas, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *