VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)

„Canon“ pristatė „PowerShot N100“ – pirmąjį „Canon“ kompaktinį fotoaparatą, turintį į priekį ir atgal nukreiptus objektyvus, leidžiančius fiksuoti ne tik prieš jus esančius vaizdus, bet ir suteikia galimybę pačiam fotografuojančiam nelikti už kadro. Fotoaparate veikia optinės technologijos, panašios į esančias „PowerShot S“ serijos įrenginiuose ir užtikrinančios išskirtinę vaizdų kokybę.

Dvigubas fotografavimas. Dėl galimybės fotografuoti priešais ir už fotoaparato esantį vaizdą „PowerShot N100“ galėsite užfiksuoti ir visas savo emocijas. Fotoaparatas įrašo jūsų veido išraišką, kai fotografuojate ar filmuojate, ir sujungia šį įrašą su nufotografuotu ar nufilmuotu vaizdu. Juk jūsų reakcija tokia pat svarbi kaip ir pati akimirka, pavyzdžiui, kai stebite pirmuosius vaiko žingsnius.

Naudojantis „Canon“ „Smart Auto“ režimu galima pasirinkti 58 skirtingų scenų nustatymus – nuo saulėlydžių iki vaikams fotografuoti skirtų automatinių nustatymų. „Canon“ funkcija „Hybrid Auto“ neleis praleisti akimirkos, nes vaizdas keturias sekundes filmuojamas prieš paspaudžiant užrakto mygtuką.

PowerShot N100“ sujungia „Hybrid Auto“ ir „Dual Capture“ (liet. dvigubo fotografavimo) funkcijas ir automatiškai įrašo jūsų dviejų sekundžių emocijas už fotoaparato prieš fotografuojant ir nufotografavus vaizdą. Vėliau vaizdo įrašai sujungiami į vieną 720p raiškos vaizdo siužetą, pasakojantį fotografavimo istoriją „už kadro“.

Naujasis „Story Highlights“ režimas padeda sukurti siužetą be jokio montavimo. Šis režimas automatiškai sujungia filmuotus kadrus į vieną įsimintiną vaizdo įrašų albumą. Naudodamas unikalų algoritmą ir galingąjį DIGIC 6 procesorių, fotoaparatas išmaniai analizuoja vaizdus ir sukuria svarbiausių momentų albumą pagal temą, datą ar net pagal veidus, užregistruotus fotoaparate. Naudodami „Favourite“ mygtuką, skirtą iš karto žymėti vaizdo įrašams ir nuotraukoms, galite pasirinkti, surūšiuoti ir atkurti brangius prisiminimus.

Istorijos, kuriomis galima dalintis. PowerShot N100“ fotoaparate veikia belaidis ryšys, todėl užfiksuotas istorijas galima kelti tiesiai į socialinius tinklus (1). Jungiantis prie išmaniųjų telefonų patogu naudotis „Mobile Device Connect“ mygtuku, atpažįstančiu NFC technologiją. Bendrinti vaizdus mobiliuosiuose įrenginiuose galima per „Canon CameraWindow“ programėlę. Naudojantis „Mobile Device Connect“ mygtuku ir „CANON iMAGE GATEWAY“ paskyra turimų dokumentų kopijas galima išsaugoti tokiose interneto saugyklose kaip „Google Drive“ ar „Flickr“.

Su „CameraWindow“ programa galima nuotoliniu būdu valdyti „PowerShot N100“ tiesiai iš savo išmaniojo telefono. Tokiu būdu kontroliuojamos pagrindinės fotoaparato funkcijos, pavyzdžiui, artinimo, blykstės, užrakto ar laikmačio.

Puiki vaizdo kokybė jūsų siužetams. „Canon“ HS sistema yra galingo DIGIC 6 procesoriaus ir 12,1 megapikselio 1/1,7 tipo didelio jautrumo CMOS jutiklio derinys. Ji leidžia išgauti natūraliai atrodančius vaizdus, esant prastam apšvietimui.

PowerShot N100“ 24 mm platus kampo objektyvas, turintis 5 kartų optinio artinimo funkciją yra tinkamas fotografuoti besikeičiantiems kraštovaizdžiams. Atgal nukreiptas objektyvas yra 25 mm ir veikia kartu su priekiniu objektyvu.

„Canon“ OIS ir išmanioji IS technologijos užtikrina, kad fiksuojami vaizdai būtų ryškūs ir aiškūs, o dėl patobulinto „Dynamic IS“ režimo vaizdai fotografuoti ar filmuoti judant bus aiškūs.

Kūrybiškumas pirštų galiukuose. PowerShot N100“ automatiniai fotografavimo režimai teikia galimybę paprastai išreikšti kūrybiškumą. „Background Defocus“ režimas automatiškai sulieja foną ir sukuria efektą, kuris paprastai išgaunamas naudojant veidrodinius fotoaparatus. Naudojant „Creative Shot“ režimą galima nufotografuoti šešias skirtingas to paties vaizdo versijas. 46 fotoaparate įdiegti efektai sugrupuoti į keturias kategorijas – „Monochrome“, „Retro“, „Special“ ir „Natural“. Visas nuostatas galima pasirinkti naudojant 7,5 cm (3,0 col.) pakreipiamąjį jutiklinį ekraną.

Pagrindinės Canon PowerShot N100 funkcijos:

  • Dvigubas fotografavimas su atgal nukreiptu objektyvu.
  • HS sistema, užtikrinanti gerus rezultatus, esant prastam apšvietimui.
  • Ypač platus, ryškų vaizdą perteikiantis 5 kartus artinantis objektyvas su išmaniąja IS technologija.
  • Belaidis ryšys su NFC technologija.
  • Didelis pakreipiamasis jutiklinis ekranas.
  • „Hybrid Auto“ ir „Dual Capture“ režimai; įvairūs kūrybiniai režimai.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Canon PowerShot N100: 2 objektyvai vienoje "muilinėje", 9.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *