VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

„Canon“ pristatė PowerShot SX720 HS – ploniausią ir daugiausiai kartų artinantį vaizdą „Canon“ fotoaparatą. Šiame modelyje įtaisytas 20,3 megapikselio CMOS jutiklis ir vaizdo procesorius DIGIC 6, kurie kartu sudaro „Canon“ HS sistemą, užtikrinančią aukštą nuotraukų ir „Full HD“ raiškos filmų kokybę net prasto apšvietimo sąlygomis.

Canon-SuperZoom-SX720-HS-black-1-1

Fotoaparato korpusas yra vos 35,6 mm storio, o optinis artinimas siekia 40 kartų. Naudojant funkciją „ZoomPlus“ – iki 80 kartų. Patobulinto kadravimo artinant funkcija prisitaiko prie kadre esančių žmonių skaičiaus – priartina arba atitolina vaizdą taip, kad visi tilptų į kadrą. Fotoaparate „PowerShot SX720 HS“ esantis išmanusis vaizdo stabilizatorius nepertraukiamai veikia, kad užtikrintų geriausią vaizdo kokybę.

„PowerShot SX720 HS“ filmuoja „Full HD“ raiškos filmus, kurie iki 60p kadrų dažniu įrašomi į MP4 formato failus. Dėl „Canon“ dinaminio vaizdo stabilizavimo ir automatinė horizontalaus vaizdo kūrimo funkcijų, vaizdas, nufilmuotas einant ar nepatogiu kampu laikant fotoaparatą, bus stabilus.
Kūrybiško fotografavimo režimas taiko įvairius flirtus ir efektus bei sukuria penkias vaizdo versijas. Patiems nieko nemontuojant, fotoaparatas gali sukurti vaizdo albumą iš svarbiausių momentų. Dinaminio NFC ir „Wi-Fi“ funkcijos atveria galimybes iškart dalintis brangiomis akimirkomis.

Pagrindinės „PowerShot SX720 HS“ savybės:

· Lengvas ir kompaktiškas korpusas

· Kokybiškas filmavimas

· Paprastos naudoti prisijungimo, bendrinimo ir atsarginių kopijų kūrimo funkcijos

· Puiki kokybė net ir prasto apšvietimo sąlygomis

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Canon PowerShot SX720 HS, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *