VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Casio pristato savo naująjį skaitmeninį fotoaparatą Casio Exilim EX-ZR800 su penkių ašių stabilizavimo sistema. Fotoaparatas su  16,1 megapikselių ir CMOS vaizdo jutikliu užfiksuoja detalius ir kokybiškus vaizdus. EX-ZR800 įmontuotas specialiai pritaikytas ir patobulintas Exilim fotoaparatų serijai vaizdo procesorius HS 3, kuris užtikrina itin aukštą fotoaparato darbo spartą ir našumą. Naujų patobulinimų dėka fotoaparatui tereikia 1,3 sekundės po įjungimo iki pilno darbinio režimo. Tereikia 0,18 sek. sufokusuoti vaizdą ir tik 0,26 sek. laiko tarpo apdoroti užfiksuotus vaizdus.

EXILIM EX-ZR800 turi plataus kampo 18x optinio priartinimo objektyvą, su kuriuo galėsite užfiksuoti net ir sunkiai įžiūrimus tolumoje esančius objektus. O penkių ašių vaizdo stabilizavimo sistema užtikrina ryškius ir aiškius vaizdus net ir naudojant pilną priartinimą.

Su naujuoju EX-ZR800 filmuokite Full HD vaizdo raiška optiškai priartindami. Jei fotografuojate, galite nesunkiai pradėti filmuoti vos kartą paliesdami filmavimo mygtuką. Fotoaparatas su ryškiu 3 colių LCD ekranu (raiška 921 tūkst. taškų) puikiai tiks ieškantiems greito fotoaparato, itin efektyviai priartinančio vaizdą ir turinčio puikių efektų bei Full HD filmavimo funkciją.

EX-ZR800 įdiegta nauja „time lapse“ funkcija, kuri leidžia užfiksuoti vaizdus tam tikrais laiko intervalais ir paleisti kaip vaizdo klipą. Su šia funkcija užfiksuosite lėtai judančius debesis ar besikeičiančius gamtos vaizdus ir sukursite įspūdingai atrodantį vaizdo filmuką.

Su naujuoju Exilim serijos fotoaparatu Jūsų užfiksuoti vaizdai visuomet bus ryškūs ir visiškai sufokusuoti, nesvarbu koks atstumas skiria objektus esančius kadre. Su aukštu ISO jautrumu (iki 25600) nuotraukos bus ryškios net ir esant prastam apšvietimui ar netgi tamsoje.

Pagrindinės Casio Exilim EX-ZR800 savybės:

  • Greitas vaizdo procesorius HS 3
  • 18x optinis priartinimas, platus objektyvas
  • 5 ašių vaizdo stabilizavimo sistema
  • „Time lapse“ funkcija
  • 7,6 cm ekranas su 921 tūkst. taškų
  • 16.1 megapikselių, CMOS vaizdo jutiklis
  • Full HD kokybės vaizdo įrašymas
  • Ilgaamžiška ir talpi baterija (galima užfiksuoti iki 470 kadrų)
  • Trigubo kadro funkcija (3 kadrai vienu paspaudimu)
  • Greitas ir patikimas (ypač greitas fokusavimas)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Naujiena iš Casio: Exilim EX-ZR800, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *