VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Kol vieni gamintojai krovėsi pelną iš internetinių kompiuterių pardavimų, kurie visame pasaulyje siekia milijonus, kiti turėjo smarkiai pasitempti prieš pateikiant į rinką savo produktus. Pateikti tiesiog itin pigų nešiojamąjį nebegana, reikalingas technologiniu, dizaino ar kitu požiūriu išsiskiriantis produktas. Ką vartotojui pasiūlė Samsung netrukus išsiaiskinsime.

Pirmas dalykas, kuo Samsung NP-NC10 subjektyviai atrodo pranašesnis prieš Asus 1000H ar MSI WIND U100 , tai dizainas.  Šis internetinis kompiuteris atrodo kiek solidžiau, vartotojus pradžiugins ir plonumas.

Antras aspektas – klaviatūra. Į tokį mažą kompiuteriuką sukišti itin patogią klaviatūrą tikrai sudėtingas darbas. Tačiau atrodo šiuo atžvilgiu Samsung padirbėjo puikiai. Kai kuriose apžvalgose Samsung NP-NC10 klaviatūra giriama net labiau nei daugelio pripažinta viena geriausių MSI WIND U100.

Trečias aspektas – balanso suradimas tarp kompiuterio svorio ir baterijos tarnavimo laiko, išlaikant internetinį kompiuterį mobiliu kasdieniniu palydovu, ypač, kai jame integruotas kietasis diskas. Kalbant apie 10 colių kompiuterius, svorio atžvilgiu patraukliausias atrodo MSI Wind (~1kg), tačiau jo 3 celių baterijos užteks 3-3,5 valandoms, o Asus 1000H, nors ir užsitarnavo pagarbą „ištempdamas“ daugiau nei 6 valandas, žlugdo vos ne 50 procentų didesniu svoriu nei MSI Wind (~1,45kg). Kaip rašoma užsienio apžvalgose, baterijos tarnavimo laikas Samsung NC10 kompiuteryje ne ką prastesnis (net kiek geresnis), o ir svorio atžvilgiu kompromisas – 1,33kg.

Išskirtinumo nepamatysime spartos ar jungčių atžvilgiu. Modelyje integruotas tas pats, kaip ir konkurentų, luistų rinkinys  bei Intel Atom procesorius.

Kainų politika, taip pat ganėtinai patraukli – 1400-1500Lt netbook’ui su 10 colių ekranu ir 160GB kietuoju disku pakankamai neblogai.

Visgi ir vėl neapsieisime be trūkumų – mažytis touchpad… Kuris primena pirmųjų EEE PC kompiuterių.

Reziumuojant: patrauklus „viduriukas“. Pakankamai nedidelis svoris, viena patogesnių klaviatūrų, bet vienas nepatogesnių touchpad ir geras baterijos tarnavimo laikas.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *