VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

HP Pavilion kompiuterių serija jau seniai pamėgta tarp namų vartotojų. Dalis juos ir keikia dėl ne itin pavykusių  kelių senesniųjų serijų, tačiau vėl pasitikėjimas grįžo dėl labai sėkmingų naujųjų DV5 ir DV7 nešiojamųjų, siūlančių išskirtinę galią bei puikų dizainą už nedidelę kainą. Tačiau asortimente atsirado spraga dėl kompaktiškų kompiuterių nebuvimo – ją panaikinti bandys naujasis 12,1 colio DV2-1030EN.

hp_pavilion_dv2

Bene didžiausia realizuota naujovė šiame modelyje – naujas, mažai energijos suvartojantis AMD Neo procesorius, kiek galingesnis už savo tiesioginį konkurentą Intel Atom,  kurio galios turėtų pakakti daugeliui HD įrašų.

Traukia ir DV2-1030EN kaina – 2100Lt. Ji didesnė nei daugelio internetinių kompiuterių, tačiau už tuos skirtumus, kuriuos gauname įsigijus šį kompiuterį matyt verta sumokėti.

Pirma stiprioji pusė prieš internetinius kompiuterius – klaviatūra bei touchpad. Savo kokybe ir naudojimo patogumu jie turėtų pralenkti jei ne visus, tai bent didžiąją dalį internetinių kompiuterių.

Antra stiprioji pusė – kontrastingas ir idealią 1280×800 taškų 12.1 colio ekranui rezoliuciją atvaizduojantis ekranas.

Trečias privalumas – geri tokiam kompaktiškam Altec Lansing garsiakalbiai, sugebantys atkurti aiškų ir didelį garsą.

Ketvirta – HDMI jungtis vaizdo medžiagos atkūrimui ant LCD/Plazminių televizorių.

Taip pat išskirtinis dizainas su kokybišku blizgiu padengimu. Baterijos tarnavimo laikas išlieka nemažas – kompiuteris po pilno įkrovimo gali veikti apie 4 su puse valandos. Komplekte yra išorinis DVD-RW įrenginys.

DV2-1020Taigi, turime pakankamai nebrangų, bet kompaktišką ir pilnavertį nešiojamąjį. Juos turėtų pamėgti studentai, smulkaus verslo atstovai, norintys turėti itin portatyvų multiedia įtaisą, taip pat moteriškosios giminės atstovės – kompiuteris turėtų tilpti ir į didesnę rankinę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *