VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Prieš Šv. Kalėdas dažniausiai sudaromas vienas ar kitas dovanų sąrašas fotografijos mėgėjams ir profesionalams. Photographyblog.com paskelbė gan įdomų sąrašiuką: Holiday Gift Guide 2008

Kokie gi fotoaparatai ir kitos fotoprekės geriausi?

Pigesni fotoaparatai (Kaina apie 600Lt):

Ricoh Caplio R10 – nors Lietuvoje Ricoh kaip gamintojas nėra labai žinomas, tačiau vartotojai, kurie labiau pasiskaito apie fotoaparatus supranta, kad visgi Ricoh pasiūlo gan gerą kainos ir kokybės santykį. Šis fotoaparatas ne išimtis.

Canon PowerShot A2000 IS – šis fotoaparatas naujas ir galbūt dar jo pirkimai taip pat mūsų šalyje nėra įsibėgėję, nes kol kas kaip ir pas mus taip ir kitose Europos šalyse vis dar aukštai išsilaiko Canon PowerShot A590 IS, kurio savybių tikrai pakanka.

Sony Cyber-Shot W300 – fotoaparatas, kuris, mūsų manymu, nėra kažkuo įspūdingas, tačiau atliks pagrindinę funkciją tikrai gerai.

Čia siūlme nepamiršti žvilgtelti ir į Fotofabrikas.lt pasiūlyma Samsung Digimax NV3

Vidutinės klasės fotoaparatai (Kaina apie 900Lt)

Panasonic DMC-TZ5 – daugelis nori tiesiog universalių fotoaparatų, nors už universalumą reikia vis kažką paaukoti, tačiau pvz šis fotoaparatas turi 10x optinį priartinimą, platų matymo kampą, bei filmavimą HD (High Definition) kokybe, tai ko galima daugiau norėti?

FujiFilm Finepix S8100 fd – kai šio fotoaparato kaina nukrito iki 800Lt nekilo abejonių, kad pirkimo kreivė vėl kils į viršų. Tai vienas iš geresnių fotoaparatų, kai norisi didelio optinio priartinimo

Ir Canon PowerShot SX110 IS – kaip kategorija be Canon? 🙂 Canon stengiasi visada pasiūlyti optimalų variantą, šis fotoaparatas ne išimtis. Patobulinę pirmtaką SX100 sukūrė fotoaparatą visai šeimai.

Aukščiausios klasės kompaktiniai fotoaparatai (1000Lt ir daugiau)

Ricoh Caplio GX200 – vėl Ricoh, taip Lietuvoje šiek tiek rinka skiriasi ir kaip jau minėjau įrašo pradžioje Ricoh nėra toks populiarus kaip kiti gamintojai. Tačiau vėlgi šis fotoaparatas vienas iš gerenių.

Canon PowerShot G10 – jei norisi fotoaparato eksperimentams ir tobulėjimui – šis kaip tik

Panasonic DMC-LX3 – Panasonic visada sukuria panašų modelį į Canon G serijos, kas nori šiek tiek sutaupyti ir gali susitaikyti su minimaliai prastesnės kokybės nuotraukomis prie blogesnio apšvietimo – DMC-LX3 tinkamas pasirinkimas

Biudžetiniai DSLR (apie 2000Lt)

Čia turbūt nieko niekas nenustebins, galbūt tik tai, kad Lietuvoje būtų rekomenduojamas pvz Pentax K200D arba kažkas iš Olympus, bet šį kartą komentuojame Photographyblog.com pasiūlymus:

Sony A350 – modelis gal nėra toks populiarus, tačiau sulaukiantis tikrai gan nemažai dėmesio.

Canon EOS 450D – gal labiau prie biudžetinių variantų tiktų Canon EOS 1000D, kuris atitinka lietuvišką „kišenę“.

Nikon D60 – tikrai rimtas konkurentas aukščiau paminėtiems modeliams ir geras pasirinkimas renkantis pirmąjį DSLR fotoaparatą.

Aukštesnės klasės DSLR (apie 3000Lt)

Vėlgi pagrindiniai gamitojai tie patys:

Aukščiausios klasės DSLR (apie 10000Lt)

Pasirinkimo šioje kategorijoje tikrai nėra daug

Pasirinkę iš šio sąrašo modeliuką tikrai neapsiriksite.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *