VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Lietuvoje jau pasirodė  pats galingiausias projektorius Optoma  EP783S. Tai XGA raiškos, net 5000 ANSI liumenų šviesos srauto, 1200:1 kontrasto projektorius su keičiamų objektyvų sistema.
optoma-ep783sŠis galingas, tačiau labai tylus (tik 30 dB triukšmo lygio) projektorius skirtas pastovioms instaliacijoms ir puikiai tiks konferencijų salėms, mokymo įstaigoms ar kitoms didelėms patalpoms. Nepriekaištinga vaizdo kokybė net ir šviesiose patalpose už patrauklią kainą! (patraukli kaina nėra ir maža 13499Lt) Tai pirmasis Optoma gaminys, kuris turi keičiamus objektyvus ir motorizuotą jų pakreipimą – tai leidžia instaliuoti projektorių neįprastose padėtyse.

optoma-schema

Kitos naudingos funkcijos:
Platus jungčių spektras – nuo analoginio kompozicinio video iki skaitmeninio HDMI.
Papildomas WiFi modulis – bevielėms prezentacijoms tiesiai iš nešiojamo kompiuterio.
Integruotas WEB serveris – projektoriaus valdymui ir kontrolei internetu.
Keičiamų objektyvų sistema.
Ypač tylus veikimas – tik 30 dB standartiniu režimu.
Trapecinių iškraipymų korekcija: ± 40° vertikaliai, ± 15° horizontaliai.
Greitas projektoriaus įjungimas ir išjungimas.

Kišeninis vaizdo projektorius PICO – atkreipė ne vieno vartotojo dėmesį, tikrai geras pagalbininkas prie kompiuterio prezentacijoms. Jį galima jungti prie fotoaparato, mobilaus telefono, I-Pod’o ar kito įrenginio ir mėgautis iki 60″ įstrižainės vaizdu kad ir kur bebūtumėte. Dėka naujausių DLP ir LED technologijų matysite kokybišką ir kontrastingą (iki 1000:1) vaizdą. Pilnai įkrautas projektorius veikia iki 2-ių valandų, LED resursas net 20000 valandų.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *