VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)

Tikriausiai nėra tokios merginos, kuri nenorėtų turėti kūno, ant kurio nėra nepageidaujamų plaukelių. Plaukelių šalinimo būdų šiuo metu yra labai įvairių, tiek namuose, tiek grožio salonuose. Pats populiariausias ir paprasčiausias būdas šalinti plaukelius yra skustuvu (greitas, nebrangus ir neskausmingas).  Vienas didžiausių minusų yra trumpalaikis efektas. Naudojantis skustuvu šią procedūrą reikia kartoti bene kasdien, nes plaukeliai atauga itin greitai, be to dažnai kartojant šią procedūrą dirginama oda, gali tapti skausminga.

Kitas labai efektyvus ir patogus būdas pašalinti nepageidaujamus plaukelius yra epiliatoriaus pagalba. Epiliatoriai paklausiausi šiltuoju metu sezonu, kai savo išvaizdai moterys skiria daugiau dėmesio.  Epiliatorius – tai specialus aparatas, skirtas plaukelių šalinimui nuo kojų, pažastų, veido, bikini zonos.

Kokį epiliatorių išsirinkti, vienareikšmiškai atsakyti sunku. Pagrindiniai kriterijai renkantis epiliatorių yra skausmo sukėlimas šalinant plaukelius, plaukelių ataugimo laikotarpis, lemputė, šaldymas. Populiariausi ir geriausių atsiliepimų sulaukiantys yra keleto gamintojų epiliatoriai (kaina jie skiriasi nedaug).

Epiliatoriai Braun giriami dėl geros komplektacijos. Siūloma ir modelių, kurie turi kelias keičiamas galvutes, skirtas skirtingų sričių epiliacijai. Nuolat atsiranda atnaujinti, patobulinti modeliai, todėl reiktų domėtis naujienomis bei naujomis funkcijomis ir galimybėmis. Nedaug kuo skiriasi ir epiliatoriai Philips. Įvairiuose diskusijų forumuose bei internete galima rasti atsiliepimų beveik apie kiekvieną epiliatoriaus modelį, jo pliusus ir minusus. Nebūtinai garsios firmos epiliatoriai yra geriausi, mažiau garsių ir ne tokių brangių firmų aparatai taip pat gali būti kokybiški ir atitikti visus vartotojo poreikius kaip pvz.: Beurer, Rowenta, Grundig. Taigi, epiliatoriai kainos ir kokybės santykiu ne visada būna tobuli. Griežtai pasakyti, kad šis epiliatorius geras, o šis- blogas, negalima, nes kas vienam netinka, gali tikti kitam ir atvirkščiai.

Su epiliatoriumi naudotis yra ypač paprasta ir be jokio vargo per keletą minučių pašalinsite nepageidaujamus plaukelius. Tačiau moterims ieškančioms dar patogesnio būdo, kaip pašalinti plaukelius visam laikui, galime pasiūlyti įsigyti fotoepiliatorių Beurer HL 100. Fotoepiliatorius – plaukelių šalinimo aparatas, kuris naikina plaukelius intensyvios šviesos pagalba. O po pakartoninių sesijų garantuoja, kad plaukelių atsikratysite visam laikui. Šis malonumas yra brangiausias plaukelių šalinimo būdas, tačiau jo pagalba atsikratysite nepageidaujamų plaukelių ir neprireiks naudoti jokių priemonių.

Beurer HL100 foto epiliatorius – tai foto epiliacija namuose naudojant prietaisą su naujausiomis technologijomis, jų dėka nepageidaujamų plaukelių galite atsikratyti visam laikui. Su Beurer HL 100 galite saugiai, greitai ir be skausmo pašalinti plaukelius nuo visų kūno vietų. Prietaisas tinka beveik visų tipų odai (nerekomenduojama tiems, kurių oda yra natūraliai tamsi) ir efektyviai pašalina visus plaukelius (išskyrus šviesius).

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.4/10 (5 votes cast)
Epiliatorius - lygi oda atostogų metu , 7.4 out of 10 based on 5 ratings
Be Sociable, Share!

2 Comments for this entry

 • Tome parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  O apgamai ar nebūna pažeidžiami šalinant plaukus epiliatoriumi?

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: +1 (from 1 vote)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

  Epiliatorius yra tikrai geresnė plaukų šalinimo priemonė nei skustuvas 🙂 vien jau dėl savo ilgalaikio poveikio! Šiek tiek pakenti tą skausmą, o po to gali džiaugtis lygia oda nepalyginamai ilgesnį laiko tarpą nei šalinant plaukus skustuvu. Bet neatmetu kaip alternatyvą rinktis ir plaukų šalinimą lazeriu. Tai duoda tikrai ne mažiau gerą efektą, nors pati procedūra ir atsieina brangiau.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *