VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Nemažai klientų perkant skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą, vėliau ar anksčiau nusiperka ir fiksuoto židinio objektyvą. Komentaras apie SIGMA 50mm F1.4 EX DG HSM – tai lyg alternatyva pačių gamintojų „fiksams“. Kaip ir komentare žemiau bus įvardinta, pagrindinis minusas kaina. Dėkingi vartotojui pasivadinusiam kavoliai.

Neredaguotas vartotojo komentaras:

Geras daiktas ir tiek. Pirkau savo pentaxui, nes atsirado proga įsigyt pigiau, o originalus pentax FA 50mm f1.4 nublanko prieš šį objektyvą. dpreview.com apžvalgoje šis sigma 50-ukas įvertintas labai aukštai, minusai iš esmės ir yra – kaina ir dydis (sveria ~500g),o kiti minusai būdingi apskritai visiems fiksuoto židinio šviesiems objektyvams – mažas ryškumo zonos gylis, tai jei nebus įjungtas AF-C (auto focus continous) fokusavimo režimas, fotografuojant judančius objektus gan dažnai gausite nesufokusuotą vaizdą.

Apibendrinant, konkrečiai pentaxistams šį objektyvą rekomenduočiau labiau nei naująjį pentaxo DA* 55mm f1.4 (už tokią kainą, kokia siūloma pas mus, protingiau būtų įsigyt vieną iš pentax FA limited objektyvų: 31mm, 43mm ar 77mm), vien dėl to, kad nemanau, jog įmanoma gauti aštresnį vaizdą. Bet jei biudžetas neišneša, tai senasis FA 50mm F1,4 – geriausia alternatyva. Bendrai, objektyvu esu patenkintas. Pafotografavus su tokiu daiktu, į kitinį 18-55 net nebesinori žiūrėt 🙂


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *