VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Naujausias GytisD straipsnis „Fotografuojame gamtą“ kviečia visus gamtos mylėtojus patobulinti įgūdžius ir sudalyvauti naujame foto konkurse „Gamta ir kraštovaizdžiai“. Gamtos ir laukinės gyvūnijos fotografija, yra vienas sudėtingiausių fotografijos žanrų reikalaujantis kantrybės, laiko, fototechnikos išmanymo bei momento pajautimo. Eksperimentuokite, ieškokite tinkamos šviesos, apsišarvuokite kantrybe.

Konkurso tema: Gamta ir kraštovaizdžiai

Temos išpildymas: Gamtos fotografija, laukinė gyvūnija, augmenija, kraštovaizdžiai

Visos pateiktos konkursui nuotraukos

Prizas: Jonas Romualdas Rakauskas knyga „Spalvoti laukai“. „Spalvoti laukai“ – tai Romualdo Rakausko, vieno iš lyderių, reprezentuojančių Lietuvos fotografiją, fotoalbumas. „Smagu fotografuoti peizažą! Gal todėl, kad esu labiau gamtos nei miesto žmogus. Skruzdėlynas su savo nesibaigiančiu skubėjimu ir žmonių erzelyne manyje sukelia vidinę įtampą, nerimą, o gamtos ramybė atpalaiduoja, išvalo susikaupusias nuosėdas, žvilgsniui grąžina džiugesį ir profesinį pastabumą. Pradedi matyti spalvas, stebiesi jų gausa ir įvairove. Tiesiog grožiesi.“ – Romualdas Rakauskas.

Kaip pateikti nuotraukas foto konkursui:

Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite!

1. Pirmas žingsnis – BENDRUOMENĖ;

2. Puslapio apačioje randame trumpą konkurso aprašymą su 12 naujausių foto konkurso darbų ir mygtuką „Dalyvauti“;

3. Spaudžiame „DALYVAUTI“ (jei pamiršote prisijungti prie sistemos, iššoks papildomas langas – tuomet tą ir atliksite) ir pasirenkame nuotraukas įkėlimui iš kompiuterio arba iš jau esančių albumų Fotofabrikas.lt. Pastaba. Prieš keliant nuotraukas suteikite joms pavadinimus, tai gali būti tiesiog panaudotos technikos pavadinimas.

4. Viskas – Jūsų nuotrauka jau dalyvauja foto konkurse.

Kaip išimti nuotrauką iš foto konkurso:

1. Nuotraukas parinkti į foto konkursą galite tiesiai iš savo albumų. Atsidarote albumą, spaudžiate „redaguoti“ ir dešinėje pamatysite mygtuką „DALYVAUTI“.  Jei nuotrauka jau yra tarp dalyvaujančių šiuo keliu galėsite pašalinti nuotrauką iš foto konkurso, nes vietoje šio mygtuko rasite pasirinkimą „NEDALYVAUTI“.

Taisyklės:

1. Konkursas vyksta nuo 2012-05-01 iki 2012-05-31

2. 2012-06-01 išrinksime 5 geriausias nuotraukas pakartotiniam balsavimui;

4. 2012-06-04 užbaigsime balsavimą ir apdovanosime laimėtoją;

5. Nuotrauka turi atitikti temą;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius;

7. Kiekvienas dalyvis gali įkelti iki 10 savo darbų;

8. Dalyvaudami konkurse Jūs automatiškai suteikiate mums teisę viešinti Jūsų nuotraukas parodose, baneriuose ar naujienose.

Atsinaujinus dalyvavimo foto konkursuose funkcijai laukiame Jūsų atsiliepimų el. paštu: atsiliepimai@fotofabrikas.lt

Konkurso rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *