VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Informuojame, kad Fotofabrikas.lt tapo „Nykštietiškas triatlonas 2012“ renginio partneriu ir organizuoja šio pažintinio, pramoginio ir sportinio renginio foto konkursą.

Tema: Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ dalyvių emocijos.

Data ir vieta: 2012 m. gegužės 19d. Ragaišių k., Debeikių sen., Anykščiai.

Registracija: Foto konkurse gali dalyvauti visi fotografijos meno mėgėjai. Tereikia iki 2012m. gegužės 13d. užsiregistruoti N.T.info@pramoguslenis.lt, nurodant savo vardą, pavardę ir kontaktus. Patvirtinus Jūsų registraciją, Jums bus suteikta papildoma informacija apie renginį ir įdomiausias Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ trasų vietas.

Konkurso eiga: 2012 m. gegužės 19d. Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ metu Foto konkurso dalyviai daro nuotraukas, iš kurių iki gegužės 27d. atrenka ir pateikia komisijos vertinimui iki 5 nuotraukų.

Kaip patalpinti konkursines nuotraukas www.fotofabrikas.lt

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos ir viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu (viršuje), pasirinkite:

  • Įkelti nuotrauką, jei norite įkelti naują darbą. Nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje. Įeikite į sukurtą albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: sportas, emocijos ir t.t..) ir parašykite žymą Nykštietiškas Triatlonas 2012. Tuomet išsaugokite pakeitimus, atlikus šiuos veiksmus prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Spauskite ir Jūsų nuotrauka automatiškai atsiras tarp dalyvaujančių darbų:„Nykštietiškas Triatlonas 2012“.
  • Mano albumas, jei norite dalyvauti su jau Jūsų albume esančia nuotrauka. Įeikite į savo albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: sportas, emocijos ir t.t..) ir parašykite žymą Nykštietiškas Triatlonas 2012. Tuomet išsaugokite pakeitimus, atlikus šiuos veiksmus prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Spauskite ir Jūsų nuotrauka automatiškai atsiras tarp dalyvaujančių darbų:„Nykštietiškas Triatlonas 2012“.

Nuotraukas pateikti galima šiais būdais:

1. Įkeliant į www.fotofabrikas.lt puslapį su žyma „Nykštietiškas Triatlonas 2012“

2. Įkeliant į „Nykštietiško triatlono Facebook puslapį (sukuriant atskirą nuotraukų albumą, kurio pavadinimas yra Foto konkurso dalyvio vardas ir pavardė);

3. Atsiunčiant nuotraukas į N.T.info@pramoguslenis.lt (temos pavadinimas Foto konkursui Vardas, Pavardė);

Kur rasti konkursui pateiktas nuotraukas: Norėdami patekti į dalyvaujančių šiame konkurse nuotraukų katalogą, keliaukite čia: Nykštietiškas triatlonas 2012

Vertinimas: Pateiktas Foto konkurso dalyvių nuotraukas vertins kompetentinga 5 narių komisija:

Alfredas Pliadis – Lietuvos sporto žurnalistas, fotografas, redaktorius, kaip TV specialistas dirbau penkiose Olimpinėse žaidynėse, dviejuose Pasaulio lengvosios atletikos čempionatuose. 2011 m. apdovanotas „Auksinio kadro“apdovanojimu konkurse „Lietuvos spaudos fotografija 2011“.

Jonas Junevičius – „Anykštos“ laikraščio redaktorius, Anykščių krašto istorijos fotometraštininkas. Daugelio fotografijos parodų dalyvis ir prizininkas.

Valentinas Juraitis – profesionalus fotografas bei fotografijos ir leidybos firmos „Vyzdys“ direktorius, fotografijos žurnalo „Vyzdys foto/video“ leidėjas.

Valentinas Pečininas – fotografas ir profesionalus sportininkas, 2005 m. tapęs „Lietuvos spaudos fotografija 05”, temos „Kultūra” nugalėtoju, 2007 metais – “Lietuvos spaudos fotografija 07”, temos „Gamta ir jos apsauga” nugalėtoju.

Vidmantas Balkūnas – fotografijos ir reportažai laikraščiuose: The Wall Street Journal, Lietuvos rytas, Panevėžio rytas, Respublika, Verslo žinios, Lietuvos žinios, Kauno diena, Vakarų ekspresas ir kt., žurnaluose: Kelionės ir pramogos, Kelionių magija, Sporto klubas.

Komisija išrinks 5 nuotraukas – nugalėtojas, kurios bus patalpintos www.vyzdys.com. Pirmos trys prizinės vietos bus apdovanotos ir mūsų rėmėjų prizais. Nugalėtojai bus skelbiami gegužės 30 d. Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ Facebook puslapyje, o su laimėjusių nuotraukų autoriais bus susisiekiama asmeniškai. Nuotraukas vertinti galės ir Facebook bei www.fotofabrikas.lt lankytojai, kadangi visos Foto konkursui pateiktos nuotraukos bus patalpintos Nuotykių lenktynių „Nykštietiškas triatlonas 2012“ Facebook puslapyje ir www.fotofabrikas.lt „Nykštietiškas Triatlonas 2012″ skiltyje. Daugiausiai teigiamų įvertinimų iki 2012 m. birželio 10d. 21h sulaukusios nuotraukos bus apdovanotos specialiais „publikos“ prizais. Nugalėtojai bus skelbiamas 2012 m. birželio 11d.

Apdovanojimas: Nuotraukų, komisijos vertinimu užėmusių primas tris prizines vietas, autoriai bei „Publikos“ nuotraukos autorius bus apdovanoti rėmėjų prizais, iš kurių vienas UAB „Fotofabrikas“ įsteigtas prizas 300 Lt vertės dovanų kuponas apsipirkti www.fotofabrikas.lt

Fotokonkurso organizatoriai ir rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Foto konkursas - Nykštietiškas triatlonas 2012. Dalyvių emocijos., 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *