VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Atsidėkodami, kad jau 11 metų esate kartu su mumis 11-ojo gimtadienio proga paruošėme Jums daug staigmenų! Jūsų laukia žaidimai, prizai, konkursai, akcijos, nuolaidos ir išpardavimai. Visa programą rasite čia – Fotofabrikui jau 11 metų!

Gimtadienio programa

Kada vyksta Akcijos aprašymas
Linkėjimai (vyksta)Iki spalio 7dvyks palinkėjimų mūšis. Kiekvieną dieną išrinksime po geriausią Jūsų sveikinimą ar linkėjimą ir apdovanosime firminiais Fotofabrikas.lt puodeliais. 6 laimėtojus balsavimo keliu išrinks Fotofabrikas.lt darbuotojai. Taip pat bus išrinktas publikos mylimiausias sveikinimas.

Sveikinti->

FotomūšisIki spalio 14d. vyksta fotomūšis – „Tempk jį čia“. Net 10 laimingųjų gaus puikius prizus. Kviesk draugus žaisti ir laimėk! Daugiausiai draugų pakvietę prisijungti prie šio žaidimo spalio 14 dieną bus apdovanoti. Kvieskite visus draugus žaisti ir didinkite savo šansus laimėti fotoaparatus ir kitus prizus!

Žaisti->

AKCIJA FOTOSUVENYRAMS (vyksta)Iki spalio 14d. vyksta -33% akcija visiems fotosuvenyrams su Jūsų nuotraukomis, užrašais ar logo. 11 gimtadienio proga ne tik dovanojame Jums -33% nuolaidą suvenyrams, tačiau pristatome ir naujus fotosuvenyrus prekyboje.

Fotosuvenyrai->

Fotokonkursas „Rudens akordai“ (vyksta)Visą spalio mėnesį vyksta fotokonkursas „Rudens akordai“. Dalyvauti gali visi norintys, kiekvienas galite įkelti iki 10 savo darbų. Laimėtojus išrinks Fotografijoskursai.lt lektoriai, kurie 3 geriausius kadrus apdovanos kvietimais į pasirinktus fotokursus!

Fotokonkursas->

AukcionasNuo spalio 3d. prasidės gimtadienio aukcionas. Įvairūs fototechnikos priedai ir speciali aukciono prekė – fotoaparatas nuo 1 Lt. Išmėginkite savo jėgas ir galbūt kaip tik Jūs laimėsite fotoaparto aukcioną. Laimėtojai bus skelbiami spalio 10d.

Aukcionas->

NAUJOS FOTOPASLAUGOS PRISTATYMASSpalio 6 dieną pristatysime naują fotopaslaugą – prekę, kurią nuo šiol galėsite patogiai ir greitai užsisakyti internetu. O spalio 6 – 12 dienomis visi užsakę šią paslaugą – prekę internetu galės pasinaudoti nemokamu pristatymu visoje Lietuvoje!

NAUJIENA Fotofabrikas.lt->

Klausimai-atsakymaiNuo spalio 8d. iki spalio 14d. vyks fotožaidimas „Klausimai atsakymai“. Kiekvieną dieną Jums pateiksime po klausimą susijusį su fotografija, fototechnika ar Fotofabrikas.lt svetaine. Laimėtojus skelbsime kiekvienos dienos gale. Laimėtojai bus apdovanoti po 30vnt. 10x15cm nuotraukų spauda.

Atsakyti->

AKCIJA NUOTRAUKOMSNuo spalio 8d. iki spalio 14d. vyks akcija nuotraukų gamybai. Kokio dydžio bus taikoma nuolaida ir kokiam formatui sužinosite tik spalio 8d. Sekite mūsų naujienas ir pasinaudokite gimtadienio akcijomis pirmieji.

Nuotraukų akcija->

AKCIJA CANON FOTOAPARATAMSSpalio 10 -17 dienomis vyks Fotofabrikas.lt gimtadienio akcija Canon fotoaparatams! Kokia tai akcija ir kuriems modeliams sužinosite Fotofabrikas.lt gimimo dienos rytą – spalio 10d. Sekite naujienas!

Canon akcija->

 

AKCIJA FOTODROBĖMSSpalio 13 -17 dienomis vyks speciali akcija fotodrobėms. Visi registruoti Fotofabrikas.lt vartotojai galės pasinaudoti net -X% akcija visų formatų fotodrobėms.

Fotodrobės->

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Fotofabrikas.lt 11-ojo gimtadienio programa, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *