VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Spalio mėnesį pastebimas Fotofabrikas tinklapyje sujudimas. Ir tai nenuostabu – gimtadienio akcijos, su juo susiję skelbimai, renginukai – spėlionės, nuotraukų gamyba, suvenyrai ir kita. Verta pasidairyti ir bent pažiūrėti, o kas gi ten vyksta.

Nuoma2009 metų spalio mėnesį kauniečiams skelbiama akcija fototechnikos nuomai – išsinuomojusiems fototechniką dviem dienom savaitės eigoje, nuomos kaina skaičiuojama kaip savaitgaliui, t.y. su nuolaida, kaip ir nuomojantis techniką savaitgaliui. Akcija vykdoma tik Kauno mieste, o tiksliau – t.y. užsukus į saloną Kaune, Savanorių 352 (kur Kodak salonas) prie Kalniečių prekybos centro. Pasinaudokite, jei ir važiuojate iš kito miesto, jokių problemų, tik reikalingus dokumentus turėkite su savimi. Pasiimti ir grąžinti techniką reikia minėtame salone. Ruošiatės pirkti objektyvą ar norite paprasčiausiai įsitikinti jo galimybėmis – puiki proga išbandyti.

Nemažai akcijų taikoma daugeliui objektyvų, tad verta peržiūrėti sąrašus ir jei rengiatės pirkti – proga paprasčiausiai pasinaudoti tokia galimybe.

Informacija. Kai kada vartotojai klausinėja, kur rasti reikalingą fotoaparato instrukciją. Primename, kad toks dokumentas yra daugelio fotoaparatų techniniame apraše, skiltyje specifikacija, o tiksliau – jos gale. Tad jei seate registruotas vartotojas, vartotojo vadovą norimam aparatui nesudėtingai galite gauti atsisiųsdami. Jei nesate registruotas vartotojas, galite tai padaryti (registruotis) per keletą minučių. Nauda – akivaizdi, nuotraukų gamyba, forumas su patarimais, nuolaidos ir t.t. Taip pat galima priminti, kad, praktiškai, prie kiekvieno gaminio aprašo yra skyrelis vartotojo atsiliepimai, kur galite ne tik paskaityti komentarus apie norimą prekę, bet ir parašyti savo atsiliepimą.

Naudinga informacija. Nežinote, koks objektyvas kam tinka ir ką reiškia raidės ant jo korpuso – galite šią informaciją taip pat rasti apraše, pavyzdžiui, ką reiškia užrašai ant Nikon / Nikkor objektyvo – čia.

Bendruomenė. Forumas, nuotraukų viešinimas (dėkite nuotraukas vertinimui), konkursai, patarimai, daug atsakymų apie dominančią techniką rasite bendruomenės puslapyje. Ir nepamirškite fotonuotraukų konkurso, kuriame galite laimėti sau naudingus prizus.

Fotofabrikas gimtadienio programa – čia. nissin_DI866

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *