VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Gruodis – dovanų mėnesis, todėl šįkart skelbiame net 2 fotokonkursus. Pagrindinis “Miestai ir miesteliai” ir šventinis –“Jaukių Kalėdų receptas”.Mes žinome, kad svečiose šalyse ir Lietuvoje yra begalė puikių ir netikėtų vietų, gražių gatvelių, autentiškos architektūros pavyzdžių, modernių ir keistų statinių, jaukių sodų ir parkų, įstabių tiltų ir aikštelių, šventų vietų ir gamtos stebuklų.

Kviečiame sudalyvauti fotokonkurse “Miestai ir miesteliai” ir laimėti kiekvieno keliautojo svajonę –  kelionių vadovą “Graikija. Atėnai ir žemynas”.

Taip pat džiugiai pranešame, kad vyksta ypatingas gruodžio mėnesio fotokonkursas – Jaukių Kalėdų receptas, kurio geriausios nuotraukos, patalpintos iki gruodžio 9d.  pateks į rengiamą parodą PC Molas. Plačiau skaitykite čia.

Tema:

Miestai ir miesteliai

Temos išpildymas:

Architektūra, paveldas, miestai, gatvės, gamtos stebuklai, autentiški statiniai, tiltai, fontanai, miestų aikštės..

Prizas:

Kelionių vadovas “Graikija. Atėnai ir žemynas”

aisykles:

1.Svarbu! Viešinant nuotrauką suteikite jai pavadinimą ir parašykite žymą, šio fotokonkurso žyma: miestai ir miesteliai;

2. Konkursas vyksta nuo 2011-12-01 iki 2011-12-31;

3. 2012-01-01 išrinksime 3 geriausias nuotraukas, o Jūs nubalsuosite, kuri verčiausia laimėti;

4. 2011-12-02 17 valandą užbaigsime balsavimą ir apdovanosime laimėtoją;

5. Nuotrauka turi atitikti temą – miestai ir miesteliai;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.

7. Dalyvaudami konkurse Jūs automatiškai suteikiate mums teisę viešinti Jūsų nuotraukas galimose parodose su Jūsų Vardu ir Pavarde arba nario vardu.

Kaip pateikti nuotraukas fotokonkursui:

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos ir viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu (viršuje), pasirinkite:

  • Įkelti nuotrauką, jei norite įkelti naują darbą. Nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje, ją atsidarius paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas “viešinti”. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.
  • Mano albumas, jei norite dalyvauti su jau Jūsų albume esančia nuotrauka. Įeikite į savo albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo)
  • Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas “viešinti”. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.

Kur rasti konkursui pateiktas nuotraukas:

Norėdami patekti į dalyvaujančių šiame konkurse nuotraukų katalogą, keliaukite čia: Miestai ir miesteliai

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *