VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Radio86.com skelbia fotokonkursą.

Vasarą praleidote atostogaudami? Prikaupėte smagių nuotraukų? Ragavote skanaus kiniško maisto? Atradote mažą kinišką oazę Lietuvoje? Išmokote valgyti valgomosiomis lazdelėmis? O gal net lankėtės Kinijoje ar turite nuotraukų, kuriose įamžinta Kinija arti jūsų? Tokių nuotraukų negalima palikti tik albumui! Pasidalinkite jomis su mumis ir kiekvieną savaitę laimėkite Radio86.com marškinėlius, o konkursui pasibaigus – nuostabios kiniškos arbatos rinkinį ir daugybę kitų prizų!

Konkurso sąlygos:

1. 1. Konkursas truks nuo rugpjūčio 15 d. iki rugsėjo 18 d.
2. 2. Kiekvieną pirmadienį Radio86 skelbs savaitės nugalėtoją, kuriam atiteks firminiai Radio86.com marškinėliai. Mėnesio gale bus išrinkta nuotrauka nugalėtoja, kurios autorius gaus arbatos rinkinį ir dar daugybę dovanų! Temos neatitinkančios nuotraukos bus pašalintos.

KONKURSE PRIIMAMOS NUOTRAUKOS TIK IŠ ASMENINIŲ ALBUMŲ!

3. 3. Pagrindinio prizo ir savaitės laimėtojus, su kuriais susisieksime asmeniškai, išrinks profesionalūs Radio86.com fotografai, kurie vertins techninę (nuotraukos ryškumas, kompozicija, objekto išskyrimas) ir menišką (koncepcija, originalumas, emocijų perteikimas) nuotraukos pusę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *