VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pradedamas naujas fotografijų konkursas, kuriam abejingi neturėtų būti visi krepšinio fanai. Tema: „Karštinė, žaidžia Krepšinis, Žalgiris, Canon ir Jūs“ parinkta neatsitiktinai, šiuo metu krepšinio aistros turėtų įkaisti iki raudonumo ir lietis per kraštus. Tad tokiai progai pasitaikius, kodėl gi šalia neturėti fotoaparato ir fiksuoti visa, kas su tuo susiję. Konkurso laikas: 2009.09.10-2009.11.10.

krepsinis

Norint dalyvauti šiame konkurse, jokių ypatingų sugebėjimų nereikia, pakanka po ranka turėti fotoaparatą , gerą nuotaiką, greitą reakciją kadro užfiksavimui ir truputį išmonės. Dalyvauja visi, nors kiek prijaučiantys krepšiniui (bus „įleidžiami“ ir kitų sporto šakų nuotraukų teikėjai, svarbu būtų sportinė nuotaika, įdomūs momentai, spec.pakvietimų nereikės). Jei turite įdomių ir originalių nuotraukų šia tema – pateikite konkursui. Jei dar tokių neturite, bus puiki proga „pašaudyti“ krepšinio čempionato metu ir ne tik. O emocijų tikrai bus! Tik spėkite jas įamžinti. Tad pateikite vertinimui originalius kadrus, kurie, Jūsų manymu verti apdovanojimo.

Daugiau apie fotokonkursą: http://www.fotofabrikas.lt/naujienos_3-2421517.html

Su nuotraukomis galite susipažinti – čia.

Dalyvauja – visi norintys pasireikšti fotografijoje, pasidalinti emocijomis ne tik krepšinio čempionato metu bet ir vėliau.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *