VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Konkurso tema – kelionės. Daugelis turi puikių kelionėse užfiksuotų kadrų, kuriuos norėtų parodyti ir kitiems. Tik čia nauda šįkart bus dviguba – ir nuotrauka bus parodyta, ir finansine prasme. Konkursas vyksta nuo 2010-03-01 iki 2010-03-29 d.

Kai žiema ruošiasi išeiti, o pavasaris dar neprasidėjo, smagu prisiminti vasaros, atostogų, kelionių žiemą akimirkas. Tai ne vienam praskaidrina nuotaiką, atgaivina neseniai patirtus kelionių įspūdžius. Konkursas skirtas visiems, kas nors kiek buvo koją iškėlęs iš namų, ir pamatė tai, kuo norėtų pasidalinti su kitais.

Šis konkursas „Kelionėje – sustabdyta akimirka“ tampriai siejasi su kelionių simboliu tapusiu National Geografic. Tad ir nuspręsta, kad geriausiai prizams tiktų išskirtinės kokybės ir dizaino National Geografic (NG) krepšiai. Mėgstantiems keliones ir prizai kelioniniai.

Be to, dalyvaujantys konkurse pajaus ir finansinę naudą: kiekvienam, kuris dalyvauja konkurse 10% nuolaida National Geografic krepšiams.

Užsakant NG krepšį pastabose įdėkite konkurse dalyvaujančios  nuotraukos nuorodą (atidarote konkurso nuotraukų katalogą, ant savo nuotraukos užvedate pelės kursorių ir dešiniu pelės klavišu paspaudę parenkate kopijuoti saito / nuotraukos adresą – nuoroda nukopijuota, kurią įkeliate į užsakymo pastabas) ir jums bus suteikta 10% nuolaida.   DĖMESIO!   Šia akcija galėsite pasinaudoti iki 2010.04.30 d.

Nepamirškite, kad lauksime ir Jūsų komentarų, atsiliepimų. Komentuokite kitų nuotraukas, tuo pačiu ir Jūs būsite pastebėti, o nuotraukos autorius gaus žinutę apie tai, kad prie jo nuotraukos jau yra komentaras. Visada malonu, kai kas nors pastebi Tavo darbelį.

Konkurso laikas: 2010.03.01- 2010.03.29.

Visa naujiena apie konkursą: http://www.fotofabrikas.lt/naujienos_3-2421613.html

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *