VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Pirmasis fotokonkursas 2012 metais skiriamas dailiosios lyties atstovių garbei. Visą sausio mėnesį viešinkite damų nuotraukas su žyma „moterys2012„.

Tema: Moterys

Temos išpildymas:

Moterys tikrai visada stebina savo įvairiapusiškumu, savo sugebėjimu atrodyti gerai net ir gaminant valgį ar tvarkantis namuose. Kiekviena jauna, sena ar vidutinio amžiaus moteris yra žavinga. Įamžinam, viešinam ir įrodom, kad mūsų moterys yra gražiausios, geriausios ir fotogeniškiausios.

Prizai:

I vieta: MOTERS SVEIKATOS IR GROŽIO ENCIKLOPEDIJA. Pozityvios gyvensenos vadovas.

Taisykles:.

1.Svarbu! Viešinant nuotrauką suteikite jai pavadinimą ir parašykite žymą, šio fotokonkurso žyma: moterys2012;

2. Konkursas vyksta nuo 2011-12-31 iki 2012-01-31;

3. 2012-02-01 išrinksime 5 geriausias nuotraukas, o Jūs nubalsuosite, kuri verčiausia laimėti;

4. 2012-02-03 užbaigsime balsavimą ir apdovanosime išrinktą laimėtoją;

5. Nuotrauka turi atitikti temą – moterys;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.

7. Dalyvaudami konkurse Jūs automatiškai suteikiate mums teisę viešinti Jūsų nuotraukas parodose, baneriuose ar naujienose.

Kaip pateikti nuotraukas fotokonkursui:

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos ir viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu (viršuje), pasirinkite:

  • Įkelti nuotrauką, jei norite įkelti naują darbą. Nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje, ją atsidarius paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.
  • Mano albumas, jei norite dalyvauti su jau Jūsų albume esančia nuotrauka. Įeikite į savo albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.

Kur rasti konkursui pateiktas nuotraukas:

Norėdami patekti į dalyvaujančių šiame konkurse nuotraukų katalogą, keliaukite čia: Moterys

Konkurso rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *