VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Skelbiame naują fotokonkursą, kuris bus surištas su neseniai mūsų pradėtu online foto pamokų ciklu. Taigi naujasis konkursas  – Naktinė fotografija.

Fotopamoka Naktinė fotografija.

DALYVAUJANČIOS NUOTRAUKOS

Pagrindinis prizas:

Meno avilys įsteigė puikų prizą Fotofabrikas.lt gimtadienio proga ir laimėtojui padovanos fotografijos kursus, kurių vertė 400 Lt.

Medijų švietimo centro „Meno avilys“ misija – judančių vaizdų pristatymas ir edukacija.

Taisyklės:

1.Svarbu! Būtinai parašykite foto konkurso, kuriame dalyvaujate žymą (kiekvienas konkursas turės savo žymą, kurią turėsite parašyti po savo fotografija. Tik tokiu atveju nuotrauka dalyvaus foto konkurse. Šio fotokonkurso žyma: naktinė fotografija;

2. Konkursas vyksta nuo 2011-10-01 iki 2011-10-31;

3. 2011-11-01 bus paskelbtas laimėtojas;

4. Nugalėtojas bus renkamas iš geriausių fotografijų. Mes išrinksime 3 geriausias nuotraukas, o Jūs nubalsuosite, kuri verčiausia laimėti;

5. Nuotrauka turi atitikti temą;

6. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.

Svarbi informacija:

Atsinaujinus Fotofabrikas.lt puslapiui kol kas pasikeis dalyvavimo foto konkursuose tvarka. Taip pat vienu metu galėsite dalyvauti net keliuose foto konkursuose. Norėdami dalyvauti foto konkurse, turite būti registruotu Fotofabrikas.lt vartotoju. Atlikite šiuos žingsnius.

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos ir viršuje atsiradusiame Jūsų vartotojo meniu (viršuje), pasirinkite:

  • Įkelti nuotrauką, jei norite įkelti naują darbą. Nuotrauka atsiras „Mano albumas“ skiltyje, ją atsidarius paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.
  • Mano albumas, jei norite dalyvauti su jau Jūsų albume esančia nuotrauka. Įeikite į savo albumą, suraskite fotografiją su kuria norite dalyvauti atitinkamame foto konkurse. Paspauskite „Redaguoti“. Tuomet suteikite savo fotografijai pavadinimą, parinkite kategoriją kuriai ji priklauso (pvz: gamta, makro ir t.t.) ir parašykite būtent to foto konkurso žymą, kuriame norite dalyvauti (žymą rasite prie kiekvieno foto konkurso aprašymo). Tuomet išsaugokite pakeitimus ir prie nuotraukos dešinėje pusėje atsiras mygtukas „viešinti“. Paviešinkite savo darbą ir jau dalyvausite fotokonkurse.

Konkurso rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *