VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Foto konkursas „Padangių sparnai“ yra skirtas visiems meniškos sielos entuziastams, besidomintiems aviacija bei fotografija. Lėktuvai, pro jų langus vos įžiūrimi maži nameliai ar žaidimų aikštelėje pilotus vaidinantys vaikai – fotografuokite viską, kas Jums primena padangių užkariautojus, žmogaus troškimą pakilti į dangų ir pajusti nevaržomą laisvę. Norėdami pamatyti savo ir kitų konkurso dalyvių nuotraukas, spauskite čia.

Linkime sėkmės visiems ir kiekvienam! aviasistemos.lt komanda

PRIZAI

Dalyvaujantys foto konkurse “Padangių sparnai” ne tik turės progą pamiklinti savo akį, ieškodami gražesnio vaizdo pro fotoaparato objektyvą, įamžinti savo ar kitų žmonių nuostabias akimirkas, bet ir laimėti puikius prizus, kurie atiteks daugiausiai balsų gavusių nuotraukų autoriams. Norėdami sužinoti konkurso nugalėtojus, spauskite čia.

I vieta: skrydis oro balionu dviem asmenims.

II vieta: šuolis parašiutu vienam asmeniui.

III vieta: aitvaras.

TAISYKLĖS

Sveikiname visus panorusius dalyvauti foto konkurse “Padangių sparnai” ir kviečiame susipažinti su šio konkurso taisyklėmis.

Konkursinės nuotraukos siunčiamos adresu gabriele@aviasistemos.lt;

Konkurso dalyvis, siųsdamas nuotrauką sutinka su taisyklėmis, tuo pačiu patvirtina, kad jis turi visas teises į publikuojamą nuotrauką ir prisiima visą atsakomybę dėl nuotraukos autorinių teisių. Kilus įtarimams dėl publikuojamos nuotraukos autorystės, ji bus ištrinta be perspėjimo;

Kartu su nuotrauka turi būti pateikiama fotografo vardas, pavardė, telefono numeris ir elektroninis paštas (ši informacija būtina, jog organizatoriai galėtų susisiekti su dalyviais). Taip pat nurodytas nuotraukos pavadinimas;

Vienas asmuo gali pateikti ne daugiau kaip vieną nuotrauką;

Nuotraukos formatas turi būti JPEG;

Siųsdami nuotraukas Jūs sutinkate, kad jos būtų naudojamos, publikuojamos taip, kaip nuspręs konkurso organizatoriai;

Apie nuotraukas, kurios dėl įvairių priežasčių neatitinka konkurso reikalavimų, pranešama jų autoriui (ne visais atvejais, tik tais kai matoma, jog ištaisius trūkumus nuotrauka būtų verta internetinio puslapio lankytojų dėmesio). Gali būti pasiūlyti įvairūs variantai, kuriuos ištaisius, neatitinkanti sąlygų nuotrauka gali patekti į konkursą.

Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles, informuodami apie tai portalo lankytojus konkurso puslapyje.

Elektroninio balsavimo metu bus renkami nugalėtojai – laimės daugiausiai balsų gavusių nuotraukų autoriai.

Konkurso pradžia: 2010 m. rugpjūčio 19 d.

Konkurso pabaiga: 2010 m. rugsėjo 20 d.

Nugalėtojų paskelbimas: 2010 m. rugsėjo 22 d.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *