Gamta ir aš

sausio 5, 2011
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Skelbiamas pirmas fotokonkursas 2011 metais – Gamta ir aš! Šįkart Jūsų laukia ypatingas prizas 400Lt vertės Medijų švietimo centro “Meno avilys” organizuojami fotokursai, skirti norintiems išmokti fotografuoti bei įgyvendinti savo kūrybines ambicijas. Laukiame Jūsų fotografijų, atskleidžiančių žmogaus ryšį su gamta, iki 2011 01 31 dienos.

Dalyvaujančios nuotraukos

Taisyklės

1. Konkursas vyksta nuo 2011-01-03 iki 2011-01-31;
2. 2011-02-01 bus paskelbtas laimėtojas;
3. Kiekvienas galite įkelti iki 3 nuotraukų;
4. Fotofabrikas pasilieka teisę šalinti netinkamas nuotraukas ir gudrauti bandančius dalyvius.

Kaip dalyvauti konkurse

Norėdami dalyvauti konkurse, turite būti registruotu Fotofabrikas.lt vartotoju. Atlikite šiuos žingsnius:

1. Prisijunkite savo vartotojo vardu ir slaptažodžiu prie Fotofabrikas.lt sistemos;
1.1. Jei neturite vartotojo užsiregistruokite;
2. Prisijunkite prie sistemos
3. Kairėje atsiradusiame Jūsų meniu, pasirinkite įkelti  nuotrauką;4. Nuotrauka atsiras Jūsų meniu punkte „Mano albumas“
5. Paspauskite ant nuotraukos ir paspauskite mygtuką „viešinti visiems“
6. Tuomet spauskite „Dalyvauti konkurse“ ir  nuotrauka bus pateikta konkursui.
7. Taip galite dalyvauti su nuotraukomis jau esančiomis Jūsų albumuose, tiesiog suraskite nuotrauką ir atlikite veiksmus nuo 5 punkto.

Apie prizą

Medijų švietimo centro fotokursai bus organizuojami kovo mėn. laimėtojui asmeniškai bus įteiktas kvietimas dalyvauti ir mokytis fotografijos meno bei patikslinama reikiama informacija. Sekite naujienas www.menoavilys.lt – čia bus pateikta platesnė informacija apie kursus. Prizo vertė – 400 lt.

Medijų švietimo centro „Meno avilys“ misija – judančių vaizdų pristatymas ir edukacija. „Meno avilys“ savo misiją įgyvendina vykdydamas dvi pagrindines programas: Kino pristatymo programa. Jos tikslas yra supažindinti žiūrovą su įvairių šalių ir regionų audiovizualiniu menu, jo kryptimis, skatinti kritinės minties formavimąsi, kino kultūrų pažinimą. Judančių vaizdų edukacijos programa. Jos tikslas – vystyti vizualinį raštingumą visuomenėje, inicijuojant audiovizualinių medijų panaudojimą švietimo procesuose.  Kursai:

Foto kursai yra „Meno avilio“ įgyvendinamos medijų edukacijos programos dalis. Šių kursų tikslas – padėti suvokti, kas yra fotografija ir kaip ją išnaudoti kūrybinei raiškai. Kursų medžiaga pateikiama sujungiant teoriją ir praktiką, mokomasi iš karto veikiant, bandant, aiškinantis, stebint ir sprendžiant kylančias problemas. Svarbi mokymosi proceso dalis – grupės diskusijos, teorijos bei praktikos aptarimas, darbų analizavimas. Mokomasi ne tik kurti, bet ir „skaityti“, interpretuoti bei suprasti vaizdus, juos kritiškai vertinti.

Konkurso rėmėjai:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *