VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Sveiki, šiandien norėtume padėti tiems kas laužo galvą dėl naujo kompiuterio įsigijimo. Peržvelgsime kelis, vieno populiariausių gamintojų – Acer pasiūlymus, aptarsime kiekvieno privalumus ir trūkumus.

Acer W510

Pradėsime nuo naujovių. Planšetiniams kompiuteriams sėkmingai varžantis su tradiciniais nešiojamaisiais, pastarųjų gamintojai turi intensyviai galvoti kaip įtikti išrankiam pirkėjui. Asus, su savo „Transformer“ serijos kompiuteriais atrado naują nišą, kurią neužilgo puolė ir kiti gamintojai, tarp jų ir Acer. Šie įrenginiai liaudyje vadinami „hibridais“. Hibridas – nes pusiau planšetė, pusiau – nešiojamas kompiuteris. Tai išties puikus sprendimas tiems kas abejoja ar jam pakaks planšetinio kompiuterio, arba yra prisirišęs prie įprastos Windows platformos ir nenori jos keisti į Android ar iOS įrenginį.

Acer W510 – puikus sprendimas tokiems žmonėms. Tai itin lengvas ir net iki 18 valandų nuo vieno įkrovimo veikiantis  nešiojamas kompiuteris. Pasidėkite ant stalo, pajunkite išorinį monitorių su klaviatūra ir turėsite klasikinį kompiuterį. Atjunkite nuo laidų – ir turite lengvutėlį nešiojamą kompiuterį, kurį galėsite pasiimti su savimi į kelionę. Tačiau tai dar ne viskas – Jus taip pat lengvai galite atjungti 10,1 colio dydžio ekraną ir rankose turėsite naujovišką ir taip visų geidžiamą planšetę. Įsitaisykite su ja patogiai fotelyje, Jūsų vakarai niekad nebebus kaip buvę. Ši trejopa įrenginio prigimtis, tai atsakymas tiems kas nenori namuose turėti per daug skirtingų elektroninių įrenginių.

Acer V5-531

Kitas modelis kurį šiandien panagrinėsime – tai Acer V5-531. V serijos kompiuteriai pasižymi patrauklia kaina bei būtiniausių vartotojiškų savybių rinkiniu. O mūsų modelis – dar ir maloniu dizainu. Jo svoris – 2,3 kg, todėl nešioti jį bus tikrai patogiau nei 3 kilogramus sveriančius konkurentus.

Standartinis 15,6 colio HD raiškos ekranas, 500 gigabaitų kietasis diskas ir 4 gigabaitai operatyvios atminties – viskas ko reikia kasdieniams darbams atlikti. Ekonomiškas ir našus naujos kartos Pentium procesorius leis dirbti iki 4 valandų nuo vieno įkrovimo.  Kiti kompiuterio privalumai – tai Windows 8 licencija, DVD įrenginys, kurio vis dažniau gamintojai atsisako lengvumo vardan, ir 3 metų garantija. Sutikite, kur kas maloniau pirkti kompiuterį kai žinoti kad gedimui atsitikus, neliksite likimo valioje.

Acer S3-391

Desertui pasilikome gražųjį „Ultrabook“ serijos kompiuterį Acer S3-391. „Ultrabook“ – tai sąlyginai naujas įmantrus terminas, kuriuo žymimi ypač lengvi ir ploni kompiuteriai. Šį nešiojamų kompiuterių porūšis sugalvota kompanijos Intel kaip atsakas Apple kompiuteriams. „Ultrabook“ kompiuteriai, tarp jų ir Acer S3 reklamuojami kaip visada įjungti įrenginiai, jie itin greitai „pabunda“ iš miego padėties, pasižymi ilgu veikimu nuo baterijos. Tai visiškai nauja patirtis, kai kompiuteriu naudojatės ne kaip kompiuteriu (įjungei, padirbai, išjungei) o kaip mobiliuoju telefonu! Pasikrovei iš ryto ir visą dieną gali dirbti ir pramogauti,  o kai baigei – tiesiog uždarai ekrano dangti ir kompiuteris užmigdamas taupo baterijos energiją, bei yra pasiruošęs dirbti vėl tik atvertus ekraną. Kitas Acer S3 privalumas tai neįtikėtinas – vos 1,4 kg svoris. Lyginti su įprastais 2-3 kg sveriančiais kompiuteriais net neverta, skirtumas stulbinantis. Pastarieji nemaloniai spaudžia petį jau po pusvalandžio nešiojimo, o Acer S3 nešiosite nematydami vargo visą diena. Vienas galimas šio modelio trūkumas š– tai, kad jame nėra optinio DVD įrenginio. Jis išimtas, kad pasiekti reikiamų svorio, storio ir tarnavimo laiko rodiklių, su tuo reikia susitaikyti ir tiesiog naudotis USB atmintinėmis ar internetu, kaip didžiausia įmanoma duomenų saugyklą.

Išvados

Trumpai apžvelgėme įdomesnius Acer kompanijos 2013 metų pasiūlymus. Pabaigai pabandysime apibūdinti pirkėją kiekvienam iš šių modelių, nes modeliai gan skirtingi ir kiekvienas suteiks daug džiaugsmo savininkui, jei tik savininkas tiksliai žinos ką ir dėl kokių priežasčių renkasi.

Hibridinis Acer W510 tinka tiems, kas:

  • nori išbandyti planšetinio kompiuterio privalumus
  • pirmenybę teikia galingai Windows ekosistemai prieš Android ar iOS
  • didžiąją dali laiko kompiuterį naudoja interneto naršymui ir nesudetingiems kasdieniams darbams
  • dažnai keliauja ir darbo laikas nuo baterijos, kaip ir įrenginio svoris bei dydis yra itin svarbus

Acer V5-531 tinka tiems, kam:

  • reikia paprasto ir nebrangaus kompiuterio kasdieniam naudojimui namie ar ofise
  • patinka ne tik funkcionalūs bet ir stilingi daiktai
  • būtinas DVD leistuvas

Acer S3-397 tinka tiems, kas

  • nori turėti ir džiaugtis naujausiomis technologijomis už prieinamą kainą
  • turi poreikį ne tik kompiuterio mobilumui bet ir ekrano dydžiui patogesniam darbui užtikrinti
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Geriausi Acer vasaros pasiūlymai, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *