VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

canon-eos-500D

Šiek tiek vėluojame su apžvalga, bet pasistengsime ją pateikti išsamesnę.
Pirmiausia pateikiame lentelę, kurioje surašyti visi geriausi fotoaparatai, o rekomenduojamų fotoaparatų sąrašą taip pat galite rasti mūsų tinklapyje: Rekomenduojami fotoaparatai.

Veidrodiniai fotoaparatai

Jau turbūt daugelis iš mūsų turime DSLR fotoaparatą, bet dar daugelis svarsto pirkti geriau kompaktinį ar veidrodinį ir kokį tą veidrodinį? Šiais klausimais visada galite klausti Fotofabrikas.lt Profesionalai pataria skiltyje, bei Forume.

Iki 2000 Lt Balandis pokyčių metas, iš rinkos pasitraukė Nikon D40, taigi vienintelis pigesnis Nikon pasirinkimas liko Nikon D60. Jei ieškote pigaus Nikon’o, tai pirkite dabar ir nedvejokite. Nes kainos veidrodinių fotoaparatų kyla, be to šio fotoaparato tiekimas yra gan sudėtingas. Kitas svarstytinas pasirinkimas Canon EOS 100D, tačiau pakeitus komplektaciją ir išėmus Canon 18-55mm IS objektyvą, vietoje jo įdėjus standartinį (be stabilizavimo sistemos), jis liko nelabai patrauklus.

Virš 2000Lt Pasirodė dvi naujienos Nikon D5000 ir Canon EOS 500D pasirinkimas labai sudėtingas, ruošiama ir apžvalga Canon fotoaparatui, tačiau pirmas įspūdis susidaro, kad verčiau rinktis Canon fotoaparatą. Nereiktų pamiršti ir Canon EOS 450D, kuris skiriasi tikrai nelabai jau ypatingai nuo kitų modelių, o kaina gan nebloga.
Šioje kainų  kategorijoje dabar vyksta akcija Nikon D90 2679 Lt

Kompaktiniai fotoaparatai

~ 1200 Lt Lyderis išlieka Canon PowerShot SX10, jei reikia fotoaparato apie 1200 LT universalaus ir dar ne skaitmeninio veidrodinio – šis kaip tik. Taip pat nepamirškite palyginti jį su Panasonic DMC-FZ28, o jei nesinori labai didelio nešiotis, tai Canon pasiūlė Canon PowerShot SX200 IS.
~ 800 Lt Antroje vietoje Canon Digital IXUS 80 IS – šio fotoaparato jau nebėra prekyboje, jį pakeitė Canon Digital IXUS 95 IS kaina nėra didelė 729 Lt, šeimos fotoaparatas labai geras.
Visgi daugelis norime universalumo neskirdami daug pinigėlių, kol kas prekyboje vis dar yra Canon PowerShot SX110 IS, modeliukas išleistas gan senai, bet pagal savybes – pasirinkimas optimalus

Naujienų kompaktinių fotoaparatų TOP’e nėra, tačiau dideliu greičiu veržiasi šie fotoaparatai:
Sony DSC-HX1 ir Kodak EasyShare Z980 – tai du fotoaparatai Ultrazoom’ai su 20 ir daugiau optiniu priartinimu, HD filmavimo kokybe ir konkurencinga kaina palyginant su Canon PowerShot SX1 IS.

Nešiojamas kompiuteris

Praėjusį mėnesį geriausias kompiuteris Sesetas.lt išrinktas ir vartotojų labiausiai pirktas Dell Studio 15 (1537-5) – šį populiarumą lėmė Dell kokybė, neintegruota vaizdo plokštė, stilingas, plonas, LED ekranas ir pakankamai galingas.

Gandai

Pentax K fotoaparato pristatymas rinkai gegužės 20 dieną.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *