VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Canon promotion

Gegužės mėnėsio Geriausi fotoaparatai rubrika tik patvirtina Lietuvių santūrumą ir pasitikėjimą laiko patikrintomis prekėmis. Daugelis pozicijų išliko tos pačios ir lentelės viršuje (kompaktiniai fotofaparatai) išlieka Canon fotoaparatai. Jiems Canon DSLR ir vaizdo kameroms paskelbsime akciją ir šią techniką galėsite įsigyti su dovanėlėmis.

Taigi, geriausių fotoaparatų lentelė. O visus rekomenduojamus galite kaip visada peržiūrėti mūsų tinklapyje.

Kompaktiniai fotoaparatai

~ 700Lt Naujiena Canon Digital IXUS 95 IS – tikrai ne itin didelė staigmena, nes pasitraukus Canon Digital IXUS 80 IS, teliko šis variantas, arba Canon PowerShot SX110 IS. Iš kitų gamintojų, pvz. FujiFilm Finepix F60 FD.

O didžiausia staigmena – tai Panasonic DMC-TZ5, kuris tikrai kaip viesulas vėl grįžo į dešimtuką, tik gaila, kad jo gavimas labai sudėtingas. Lauksime kol atpigs naujieji modeliai Panasonic DMC-TZ6 ir Panasonic DMC-TZ7, taip klientai turės tikrai geresnį pasirinkimą.

Iš lentelės pasitraukė Nikon Coolpix P80 (pakeitė Nikon Coolpix P90), bei Olympus SP-590.

Skaitmeniniai Veidrodiniai Fotoaparatai

Čia didžiausia naujiena Canon EOS 500D, kaip ir minėjome praėjusio mėnesio įraše, jis konkuruos su EOS 450D. Vieni tuos skirtumus pastebi, kiti ne.

Taip pat „iškritus“ iš rinkos Nikon D40, jį sėkmingai pakeitė Nikon D60, ilgai svarstyti apie jo pirkimą  nereiktų, nes jis taip pat bus išimtas iš prekybos.

Nešiojamas kompiuteris

Šio mėnesio vykdoma akcija pasitvirtino (Yra dalinami fotoaparatai perkant kompiuterį – Naujiena). Lyderio poziciją užėmė ASUS F5Z-4.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *