VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Olympus SP-590Veidrodiniai fotoaparatai
Šį kartą pradėsime nuo geriausių skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų. Nepajudinamas iš pirmosios vietos Nikon D90. Kaina kandžiojasi, bet visgi tai ne biudžetinis šeimos fotoaparatas.

Staigmena tai Nikon D40, kuris vėl pakilo į aukštumas, klausimas kodėl? Kaina 1199Lt, vienas geresnių DSLR fotoaparatų už prieinamą kainą. Jei norite pigaus ir gan kokybiško veidrodinio fotoaparato – jis kaip tik. Tik vertėtų paskubėti, nes jie greitu laiku jau bus išimti iš prekybos.

Visa lentelė geriausių fotoaparatų DSLR ir kompaktinių pateikta čia.

Kompaktiniai fotoaparatai
Kovo mėnesį geriausių fotoaparatų dešimtuke jau pasirodo naujieji fotoaparatai, tai:
Nikon Coolpix P90, Olympus SP-590 – abu su dideliu optiniu priartinimu ir gan nemažomis galimybėmis.
Canon PowerShot SX200 IS – nuvylė šiek tiek kaina, visgi 1109Lt šiam modeliukui yra per daug, kai jo pirmtakas kainuoja tik apie 800Lt (Canon PowerShot SX110 IS).

Kokį fotoaparatą pasirinkti?

Šio mėnesio pasiūlymus suskaidysime į 4 grupes:

  1. Fotoaparatas iki 1000Lt – labai didelių atradimų tikrai nėra, rekomenduojamas fotoaparatas Canon Digital IXUS 80 – taip, jis neturi įspūdingų techninių savybių, bet patikimas, kokybiškas, biudžetinis kompaktinis fotoaparatas. Kaina ~600Lt
  2. Noriu universalaus, bet ne veidrodinio, kaina apie 1600Lt – čia siūlomų variantų gan nemažai, bet šį mėnesį pasiliekame prie Canon PowerShot SX10 IS. Kodėl? Nes tai patikrintas modelis, naujieji konkurentai dar nėra gerai ištestuoti.
  3. Noriu veidrodinio, bet nežinau kaip išsirinkti – Į šį klausimą jau atsakėme Nikon D40 fotoaparatas arba Nikon D60, priklausomai nuo finansinių galimybių.
  4. Kita – jei rinksitės profesionalesnį veidrodinį, tai patarimų tikrai nereikės, nes tikrai žinosite ką renkatės. Svarbiausia nepamirškite kūnas (body) dar ne pabaiga, priklauso kokią sistemą (objektyvus) vėliau įsigysite.Visi rekomenduojami fotoaparatai.

Kompiuteris

Kovo mėnesį geriausias kompiuteris buvo Acer Aspire One (160GB)

Gero ir šilto Jums balandžio mėnesio!

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *