VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Apžvelgsime geriausius fotoaparatus praėjusį mėnesį, bei pabrėšime tendencijas, kas išėjo iš rinkos kas atėjo ir pan.

Geriausių fotoaparatų lentelę galite peržiūrėti čia.

Apie 800 Lt Iš TOP’o pagaliau pasitraukė  Canon Digital IXUS 80, jį pakeitė Canon Digital IXUS 95 IS, tai aktualu tiems, kas nori gan pigaus ~600 Lt kompaktiško fotoaparato. Iš pigesnių variantų sudomino Sony DSC-W180 kaina apie ~450 lt. Šio fotoaparato dar nėra TOP’e, bet turbūt vėliau ar anksčiau jį išvysime.

Canon PowerShot A2100 IS – išrinktas vieno žurnalo kaip geriausias kompaktinis fotoaparatas. Ar vertas savo titulo ? – Taip.

Apie 1000 Lt Čia iš rinkos greitu laiku pasitrauks Canon PowerShot SX10 IS , todėl dar labiau savo pozicijas užtvirtino Panasonic DMC-FZ28, bei jau žinoma tiksli Panasonic DMC-FZ38 kaina. Ar pirkti naujesnį variantą FZ38 – kol kas atsakymas taip, nes kainų skirtumas nėra itin didelis. Taip pat lauksime iš Canon’o naujienų, pasitraukus SX10.

Iš kompaktinių fotoaparatų, pagaliau pasirodė tarp lyderių ir Panasonic DMC-TZ7 – tikrai labai neblogas pasirinkimas, gal kainuoja šiek tiek brangiau nei Canon PowerShot SX200 IS – bet vertas savo pinigų.

Prabangūs kompaktiniai – čia situacija greitu laiku pasikeis, dabar labai mėgstamas yra Canon PowerShot G10, tačiau šis fotoaparatas taip pat išimamas iš prekybos ir reiktų laukti naujienų. Jei reikia su įvairiais rankiniais nustatymais ir tokiomis galimybėmis, tai belieka vienintelis sprendimas Panasonic DMC-LX3.

Veidrodiniai fotoaparatai

Šioje klasėje Nikon’as pažėrė naujienų: Nikon D3000 ir Nikon D300s, šie modeliai atitinkamai keis Nikon D60 ir Nikon D300. Didelių atnaujinimų juose kaip ir nėra, tačiau jie sukurti būti vieni iš perkamiausių savo kainų kategorijose. Turėtų pasirodyti rugsėjo pradžioje.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *