VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)

Jau penki metai iš eilės VANGUARD laimi TIPA apdovanojimus. Šie metai – ne išimtis. Vanguard ABEO PRO 283 CGH trikojis ir Vanguard Quovio 41 krepšys priedų kategorijose gavo prestižinį TIPA apdovanojimą.

VANGUARD kompanija jau 25 metus kuria populiarius visame pasaulyje foto ir video krepšius bei kuprines, pasižyminčias patogumu ir patvarumu. Remdamiesi fotografų poreikiais ir įžvalgomis, VANGUARD sukūrė pilną kolekciją kuprinių ir įvairių patogių krepšių, skirtų saugiai ir patogiai nešti foto techniką. Šiemet pristatoma visa eilė naujų produktų.

Tai visiškai nauja ZIIN serija, skirta taupančiam pirkėjui. Puikaus dizaino ZIIN serija papildo anksčiau pristatytą BIIN seriją ir yra apie 10 procentų pigesnė. THE HERALDER krepšių seriją, 2012 m. pelniusią TIPA apdovanojimą,  papildo PRO serijos dėklai fotoaparatamas su teleobjektyvais, taip pat PRO kuprinės, o 51T modelio kuprinė turi ratukus patogesniam transportavimui. Išplėstas ir QUOVIO serijos kuprinių asortimentas.

ZIIN serija

Šią seriją sudaro keletas skirtingų formų krepšių ir kuprinių, skirtų saugiai ir patogiai nešioti įvairiai foto ir video technikai: nedidelėms video kameroms, kompaktiškiems sisteminiams fotoaparatams, sisteminiams fotoaparatams su mažesniu ar didesniu objektyvu bei jų priedams. ZIIN serijos krepšiai yra įvairių spalvų, todėl lengvai pritaikomi prie įvairių stiliaus detalių.Savybės:• Skirtingi nešimo būdai – krepšiai per petį, kuprinės su viena petneša, kuprinės su dviem petnešomis.
• Reguliuojami diržai – patogumas ir individualumas.
• Spalvų įvairovė.

THE HERALDER serija

Šioje serijoje gausu įvairaus stiliaus ir paskirties krepšių ir kuprinių. The Heralder serija daugiau orientuota į profesionalų poreikius. Talpūs ir dideli krepšiai bei kuprinės turi itin precizišką vidaus išplanavimą, leidžiantį sutalpinti DSLR techniką nenuėmus objektyvo bei kitos įrangos. Išskirtinis modelis Heralder 51T– tai kuprinė su ratukais, itin patogi keliaujantiems profesionalams. Lengvai transformuojama kuprinė gali būti naudojama trimis būdais: kaip kuprinė, vežimėlis ar rankinis bagažas, skrendant lėktuvu.

QUOVIO serija

Profesionalas niekuomet nesustos dirbdamas pusiaukelėje, o jo aistra darbui taip pat beribė. Štai kodėl VANGUARD sukūrė krepšių seriją, kuri leidžia patogiai dirbti kelyje. Net ir tada, kai rankose foto įranga ir kelyje fotografuojama ar filmuojama – kiekvienam stiliui ir paskirčiai profesionalas ras tinkamiausią Quovio krepšį ar kuprinę.

www.fotofabrikas.lt

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
Geriausi fotoaparatų dėklai ir stovai iš VANGUARD, 9.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

1 Comment for this entry

 • A parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Pavadinimas skelbia, kad straipsnyje bus kalbama ir apie stovus. Bet neradau beveik nieko. Pasitaisykit. Apie šią firmą tokios info labai reikia. Ir jau seniai.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *