VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

„Fujifilm“ pristato naują sisteminį „X“ klasės fotoaparatą „X-T1

Aukščiausios klasės fotoaparatas „X-T1“ pasižymi „X“ klasei būdingu kompaktiškumu, mobilumu, greitu veikimu, SLR tipo fotoaparatams būdingu patogiu rankiniu valdymu, mechaniniais režimų ratukais ir atsparumu oro sąlygoms.

Ypač greitas naujasis elektroninis vaizdo ieškiklis yra beveik neatskiriamas nuo optinio vaizdo ieškiklio. Ryškūs ir detalūs fotografuojami vaizdai, matomi pro 2.36 mln. raiškos taškų OLED ekranėlį, įtraukia fotografą į siužetą, o grafinė vartotojo sąsaja suteikia visai naujų fotografavimo patirčių – ne tik aiškų vaizdą, bet ir itin patogų nustatymų pateikimą. Galimi keturi ekranėlio režimai: „FULL” – maksimalus vaizdo padidinimas, „NORMAL” – vaizdas su nustatymais, „DUAL” – į dvi dalis padalintas vaizdas, sukurtas specialiai rankiniam fokusavimui ir „PORTRAIT” – skirtas naudoti fotoaparatą laikant vertikaliai.

Fotoaparatas „X-T1” pasižymi greitu veikimu: vos 0.08 sek. automatiniu fokusavimu, 0.5 sek. pasiruošimo fotografuoti laiku, 0.05 sek. užrakto vėlavimu ir 0.5 sek. fotografavimo intervalu. Fotoaparatas yra suderinamas su „SDXC UHS-II” atminties kortelėmis, todėl duomenų įrašymo greitis nenutrūkstamo fotografavimo metu padidėja beveik du kartus.

Kuriant „X-T1” labai daug dėmesio buvo skiriama korpuso sandarumui. Fotoaparatas yra atsparus dulkėms ir vandeniui, todėl jis nebijo nei purvo, nei drėgmės. Fotoaparatas taip pat yra atsparus šalčiui (iki -10°C), o grūdinto stiklo LCD ekranas užtikrina dar didesnę apsaugą fotografuojant lauke.

Net šeši individualiems poreikiams pritaikomi funkcijų mygtukai ir du režimų ratukai užtikrina, kad bet kuris nustatymas bus pasiekiamas akimirksniu.

Šiais metais „Fujifilm“ ruošiasi pristatyti ir tris naujus oro sąlygoms atsparius objektyvus: „XF18-135mmF3.5-5.6 R OIS WR“, „XF16-55mmF2.8 R OIS WR“ ir „XF50-140mmF2.8 R OIS WR“. Planuojama, kad objektyvas „XF18-135mm” pasirodys jau birželio mėn

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Geriausios „X“ klasės savybės ir veidrodiniams fotoaparatams būdingas „Fujifilm X-T1” valdymas, 10.0 out of 10 based on 3 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *