VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Glidecam vaizdo stabilizatoriai suprojektuoti taip, kad vaizdo kamera būtų izoliuota nuo jūsų judesių ir filmuotų lygų „plaukiantį“ vaizdą.  Lengvi ir modernūs Glidecam rankiniai stabilizatoriai leis jums sklandžia filmuoti, išvengiant vaizdo kameros drebėjimų ir tokiu būdu sukursite profesionaliai filmuotus vaizdus. Su Glidecam vaizdo stabilizatoriais jūsų kamera atrodys lyg plaukianti bei visada subalansuota ir atskirta nuo jūsų rankos nepageidaujamų judesių. Glidecam XR serija veikia taip gerai, kad ji leidžia jums filmuoti neįtikėtinai sklandžiai, net esant sunkioms sąlygoms, t.y. lipant laiptais, bėgant ar einant nelygiu reljefu.

Glidecam HD serijos rankinės stabilizavimo sistemos – naujausias Glidecam Industries produktas. Glidecam HD serijos rankinės stabilizavimo sistemos kameros tvirtinimo aikštelė turi greito nuėmimo plokštelę, su kuria kameros tvirtinimas/nuėmimas bus greitas bei patogus.

Glidecam HD-1000 skirtas video kameroms iki 1,4 kg svorio.

Glidecam HD-2000 skirtas video kameroms iki 3 kg svorio.

Glidecam HD-4000 skirtas vaizdo kameroms nuo 2 iki 4,5 kg svorio.

Pažangi ir naujo dizaino Glidecam XR-Series TM suteikia universalumo rankinių stabilizatorių pasaulyje. Glidecam XR-1000 tinkamas vaizdo kameroms iki 1,7 kg svorio.

Glidecam XR-2000 tinkamas vaizdo kameroms, kurių svoris nuo 1 iki 2,7 kg.

Glidecam XR-4000 tinka vaizdo kameroms nuo 2 iki 4,5 kg svorio.

Glidecam Body-Pod yra lengva, standžios atramos sistema, kuri naudojantis bet kuriuo Glidecam rankiniu stabilizatoriumi, leidžia visą sistemos svorį perkelti kūnui. Naudojant Body-Pod galima komfortabiliai jaučiantis filmuoti ilgą laiką. Įtampa ir nuovargis faktiškai yra pašalinami ir jūs galite laisvai filmuoti. Body-Pod yra suprojektuotas taip, kad jūs greitai ir nesunkiai galite uždėti bei nuimti rankinį stabilizatorių. Kadangi Body-Pod atrama yra standi ir gana nelanksti, jis negali „gesinti“ ir išlyginti kameros judesių, taip kaip vien tik rankinis stabilizatorius. Tačiau filmuojant su stabilizatoriumi naudojant Body-pod galima gauti geresnius rezultatus negu filmuojant be stabilizatoriaus ar naudojant pečių atramas.

Glidecam X-10 yra ypač pažangi, profesionalių kamerų stabilizavimo sistema, skirta kameroms, sveriančioms iki 3 kg, naudojant su Glidecam 2000Pro arba nuo 2 iki 4,5 kg naudojantis Glidecam 4000Pro. Glidecame X-10 sistema leis jums eiti, bėgti, lipti laiptais aukštyn bei žemyn, filmuoti iš judančios transporto priemonės bei judant per nelygias vietoves be jokio kameros nestabilumo arba drebėjimo. Glidecam X-10 sistema veikia izoliuojant jūsų kūno judesius nuo kameros, kai tuo tarpu jūsų kamera yra santykinai nejudančioje padėtyje. GLIDECAM X-10 laikančioji atrama gali judėti aukštyn bei žemyn, artyn/tolyn bei į šonus. Tai yra kombinuotas judėjimo ir sukimosi laikančiosios atramos veiksmas, kuris izoliuoja jūsų judesius ir kamerai leidžia išlikti stabiliai, tokiu būdu galima atlikti sklandų filmavimą. Glidecam X-10 yra specialiai sukurtas naudoti su Glidecam 2000Pro, 4000 Pro, HD-2000 ar HD-4000.
Naudojantis rankiniais stabilizatoriais, visas svoris tenka rankoms. Tačiau naudojant rankinius stabilizatorius su Glidecam X-10 visas svoris tenka laikančiajai atramai, todėl šiuo atveju jūs galite filmuoti ilgą laiką.

Fotofabrikas.lt Jums siūlo pilną Glidecam vaizdo stabilizatorių bei priedų asortimentą, jei neradote tinkamos prekės kreipkitės ir mes Jums visuomet padėsime.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Glidecam: revoliucinis vaizdo stabilizavimas, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *