VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Inovatyvi kompanija GOCLEVER pristato VAIZDO REGISTRATORIUS (DVR, Digital Video Recorders), kurie leidžia ne tik sėkmingai įrašyti, bet ir atkurti vaizdo ir garso informaciją. Platus šių produktų asortimentas leis nesunkiai rasti labiausiai tinkantį ir šiuo metu labai paklausų produktą.


GOCLEVER DVR HD LITE ir GOCLEVER DVR HD WIDE vaizdo registratoriai puikiai pravers netikėtose situacijose. Kamera gali filmuoti be sustojimo, seniausi įrašai bus tiesiog ištrinami. Išsaugoti įrašai gali būti peržiūrimi prijungus įrenginį prie kompiuterio. Šie vaizdo registratoriai turi balso įrašymą, USB 2.0 jungtį, 6 IR LED žibintus, todėl galima filmuoti naktį, sveria vos 220g. Vienintelis skirtumas tarp šių prietaisų tas, kad GOCLEVER DVR HD WIDE filmuodamas aprėpia vaizdą 120° matomumo kampu.

Daugiau informacijos rasite čia: GOCLEVER HD LITE ir GOCLEVER DVR HD WIDE.


GOCLEVER DVR FULL HD 2 – gali būti naudojamas ne tik kaip vaizdo registratorius, bet taip pat kaip ir kamera laisvalaikiui. Todėl tai puikus pasirinkimas mėgstantiems keliauti. Galima daryti aukštos kokybės nuotraukas (12.0 megapikselių) ir vaizdo įrašus (FULL HD 1920×1080 formatu). Šis įrenginys palaiko iki 32 GB SD korteles.

Daugiau informacijos rasite čia.


GOCLEVER DVR FULL HD IR – turi 8 LED IR pašvietimo žibintus, todėl vienas iš privalumų yra aukštos kokybės įrašai naktį. Šio vaizdo registratoriaus ekranas pasukamas 270° laipsnių kampu, tad jį visada patogu naudoti. GOCLEVER DVR FULL HD IR – vienintelis modelis, galintis filmuoti vaizdą 140 laipsnių kampu!

Daugiau informacijos rasite čia:

GOCLEVER DVR FULL HD PRO – šis vaizdo registratorius kaip ir GOCLEVER DVR FULL HD 2 gali būti naudojamas kaip ir paprasta kamera. Todėl puikiai tiks žmonėms, kurie mėgsta įamžinti savo nuotykius visur ir visada. Šio registratoriaus vaizdo raiška siekia net 1920×1080.

Daugiau informacijos rasite čia.


GOCLEVER DVR SPORT Silver – specialios konstrukcijos vaizdo registratorius/sportinė kamera, skirta filmavimui esant ekstremalioms sąlygoms. Šis įrenginys yra tinkamas pasirinkimas ekstremalaus sporto mėgėjams, nes jį galima naudoti tiek po vandeniu, tiek dideliame aukštyje. GOCLEVER DVR SPORT gali būti naudojamas esant -20 iki +40 oro temperatūrai. Šios sportinės kameros vaizdo raiškia siekia 1280×720.

Daugiau informacijos rasite čia.

GOCLEVER DVR SPORT GOLD – vaizdo registratorius ir sportinė kamera viename. Įrašinėjimo laikas iki 90min, atmintis 1 GB DDR3. Priešingai nei GOCLEVER DVR SPORT, šis modelis turi nuotolinį valdymą, kuris ypač praverčia ekstremalaus sporto mėgėjams. Šios sportinės vaizdo kameros vaizdo raiška siekia net 1920×1080.

Daugiau informacijos rasite čia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
GOCLEVER pristato VAIZDO REGISTRATORIUS, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *