VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Žiema jau ne už kalnų…Vieniems ji yra jaukus sėdėjimas namuose, karštas arbatos puodelis, už lango krentančios snaigės, tinginystė, o kitiems priešingai – ekstremalus sportas, grynas oras, aktyvus metas ir nauji įspūdžiai. Ekstremalius pojūčius ne tik malonu patirti, bet ir įamžinti. Šioje vietoje geriausiai savo darbą atliks GoPro HERO 3 veiksmo kameros.

GoPro HERO 3 veiksmo kamerą išsirinks kiekvienas pagal savo poreikius bei galimybes. Yra trys GoPro HERO 3 leidimai: Black, Silver ir White. Profesonaliausia bei daugiausiai galimybių turinti yra GoPro HERO 3 BLACK EDITION veiksmo kamera. Silver bei White Edition kameros savo parametrais bei komplektacija šiek tiek nusileidžia jau minėtajai Black Edition, tačiau ir kainos yra atitinkamai žemesnės.

Toliau aptarsime apie geriausias/tinkamiausias GoPro HERO 3 kameros ir priedų komplektacijas pritaikytas žiemos sportui. Taigi slidinėjant (tiek slidėmis, tiek snieglente) yra keletas būdų kaip prie savęs/įrangos prisitvirnti GoPro HERO 3 veiksmo kamerą. Jeigu dėvite apsauginį šalmą, tuomet vienas iš variantų yra tvirtinti šalmo priekyje. Jums tereikės papildomai įsigyti GoPro Helmet Front tvirtinimą prie šalmo. GoPro kamerą leidžia pritvirtinti šalmo lygyje kaip galvos šviestuvą. Taip pat kamera gali būti pasukta į veido pusę ir sėkmingai filmuosite save iš priekio pačiame veiksme. Kitas GoPro kameros tvirtinimo būdas yra prie slidinėjimo lazdų. Šiuo atveju tereiks papildomai įsigyti GoPro Handlebar Seatpost laikiklį vamzdžiams. Su šiuo priedu kamerą galėsite pritvirtinti ne tik prie slidinėjimo lazdų, bet ir prie prie dviračio vairo, po sėdyne, ant rėmo ar prie bet kokio apvalaus vamzdžio nuo 1.9cm iki 3.5cm skersmens.

Rinkinyje yra besisukiojančios alkūnės, leidžiančios sukinėti kamerą trimis kryptimis. Taip užtikrinama, kad vaizdas bus filmuojamas reikiamu kampu. Gali būti naudojama kartu su visomis GoPro greitai nuimamomis kameromis. Dar vienas puikus būdas – GoPro kameros tvirtinimas prie krūtinės specialiais diržais. Su GoPro Chest diržais krūtinei lengva filmuoti ar fotografuoti labiau įtraukiantį – „gilesnį“ vaizdą nuo krūtinės. Puikiai tinka ne tik slidinėjimui, bet ir važinėjant kalnų dviračiu, motokrose, irkluojamo sporto šakose ar kitose aktyviuose užsiėmimuose, kur norite nufilmuoti vaizdą iš žemesnio lygio nei šalmas. Filmuojant nuo krutinės matosi daugiau rankų, kelių, ir pats slydimas, gerai perduodamas greičio pojūtis. Važiuojant dviračiu ar motociklu matosi daugiau rankų ir vairo. Rekomenduojama norint gauti „gilesnį“ vaizdą nei filmuojant nuo šalmo.

Labiau patyrusiems slidinininkams ar snieglentininkams galime rekomenduoti naudoti GoPro lazdas/laikiklius. Vaizdo kamera pritvirtinama prie lazdos/laikiklio ir patogiai  laikydami rankoje gali filmuoti bet kuria kryptimi. Papildomai komplektuojamas dirželis, kurio dėka nepamesite GoPro kameros net jeigu ji ir išsprūstų Jums iš rankų. Laikikliai/lazdos yra 3 variacijų:

 • GoPro multifunkcinis laikiklis (neskęstantis vandenyje)
 • GoPro 19″ teleskopinė lazda, reguliuojamas ilgis 175-480mm
 • GoPro 36″ teleskopinė lazda, reguliuojamas ilgis 285-925mm

Taigi, pasirinkimas iš tiesų platus. Galimybių ir variacijų yra daug, o koks tinkamiausias variantas spręsti Jums 🙂

Fotofabrikas.lt šiuo metu taiko įvairias nuolaidas bei pasiūlymus GoPro HERO 3 veiksmos kameroms bei priedams. Daugiau informacijos ČIA.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
GoPro HERO 3: žiemos sportui, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

3 Comments for this entry

 • Jonas parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Puiki apžvalga, juk nebūtina pirkti tik naujausius modelius.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • Laurynas parašė:
  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Greitai bus ir apie Hero3+

  VN:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 • just parašė:
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0 (from 0 votes)
  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

  Šiandien kaip tik paskelbė, kad Go Pro išleidžia Hero3+ atnaujinimą, tai galėjot apie tai parašyti, o ne apžvelgti „jau senus“ modelius.

  VA:F [1.9.20_1166]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *