VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)

Naujoji GoPro HERO3+ Black edition veiksmo kamera jau prekyboje!

Mažesnė, lengvesnė ir galingesnė

Filmuokite ir dalinkitės svarbiausiomis savo gyvenimo akimirkomis su HERO3+ Black Edition kamera. 20% mažesnė ir lengvesnė už pardavimų rekordus pasiekusį ankstesnį modelį. Taip pat pagerinta vaizdo kokybė ir papildyta naujomis patogiomis funkcijomis.

SuperView™ yra naujas video režimas filmuojantis svaiginančią plataus vaizdo perspektyvą, o Auto Low Light režimas protingai
Mažiausia ir lengviausia GoPro kamera.pritaiko kadrų per sekundę skaičių stulbinančiam darbui silpname apšvietime. Kartu su 30% ilgesniu baterijos tarnavimu, 4x greitesniu integruotu Wi-Fi ir aštresniu lęšiu, HERO3+ Black Edition yra pažangiausia GoPro kamera šiuo metu.
HERO3+ Black Editionyra 20% mažesnė ir lengvesnė nei ankstesni modeliai – taigi lengviausiai montuojama, nešiojama ir pritaikoma GoPro.Profesionali video kokybėĮspūdinga video kokybė užtikrino GoPro pirmaujančios pasaulyje kamerų kompanijos pozicijas, o HERO3+ Black Editiontęsia šias tradicijas. Aukštos rezoliucijos, didelio skaičiaus kadrų per sekundę 1440p48, 1080p60, 960p100 ir 720p120 video režimai leidžia išgauti profesionalios kokybės medžiagą ir plaukiančią „slow motion“ peržiūrą. 4Kp15 ir 2.7Kp30 suteikia ultra aukštos rezoliucijos, kino kokybės vaizdus.

Galingas foto režimas

HERO3+ Black Edition fotografuoja itin aukštos kokybės 12MP nuotraukas net iki 30 kadrų per sekundę dažniu – ypač naudinga fotografuojant greito judesio situacijas. „Time Lapse“ režimas fotografuoja 0.5, 1, 2, 5, 10, 30 arba 60 sekundžių intervalais. „Continuous Photo“ nenutrūkstamai fotografuoja pilnos rezoliucijos nuotraukas 3, 5 arba 10 kardų per sekundę greičiu, tol kol laikote nuspaustą paleidimo mygtuką.

SuperView. GoPro išdidžiai pristato SuperView – video režimą, kuris aprėpia vaizdą svaiginančiu plačiu kampu. Taip galite daugiau nufilmuoti savęs ir aplinkos bei turėti itin įdomią filmuotą medžiagą.

Naujasis Auto Low Light rėžimas. Norėtumėte, kad vaizdo kamera automatiškai prisitaikytų prasto apšvietimo sąlygomis? „Auto Low Light“ režimas išmaniai pakeičia kardų per sekundę skaičių atsižvelgdamas į situaciją, taip sustiprindamas vaizdo kokybę sudėtingomis silpno apšvietimo sąlygomis.

Ryškesni vaizdai, mažiau iškraipymų. Mėgaukitės ryškesniais, aiškesniais, mažiau iškraipytais vaizdais. HERO3+ Black Edition didžiuojasi 33% ryškesniu lęšiu ir 2x sumažintais vaizdo artifaktais.

Pažangesnis audio garsas. Garso kokybė taip pat svarbi kaip ir vaizdo. HERO3+ Black Edition įrašo geresnės kokybės garsą, net ir subtiliausius atgarsius — nesvarbu ar įrašinėjate balsus, muziką ar jūsų variklio riaumojimą. Pažangi vėjo ošimo sumažinimo technologija išlaiko garsą švaresnį net ir greito judėjimo situacijose.

30% ilgiau tarnaujanti baterija. Baterijos tarnavimas prailgintas net 30%, tad galėsite filmuoti ilgiau ir daugiau su HERO3+ Black Edition.

Valdymas, peržiūra ir dalinimasis — 4x greitesnis. Su 4x greitesniu ryšiu per GoPro App, jūs galite peržiūrėti vaizdą beveik
realiu laiku, ir dalintis savo nuotraukomis bei video greičiau nei bet kada. GoPro App leidžia lengvai valdyti kamerą per atstumą su išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu — taip pat peržiūrėti, pakartoti ir dalintis el.paštu, žinutėmis, Facebook®, Instagram™ ir kitais kanalais. Taip pat sustiprintas ryšys su Wi-Fi Remote pulteliu, kuris gali valdyti iki 50 kamerų atstumu iki 180m.

Neradote norimo priedo savo GoPro kamerai? Kreipkitės – rasime Jums tinkamą sprendimą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
GoPro HERO3+ Black edition jau prekyboje, 10.0 out of 10 based on 5 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *