VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)

Rokas Darulis yra baigęs fotografijos studijas Londone, bet įsitikinęs, kad visada reikia būti dalinai savamoksliu, kad galėtum kurti savaip. Didžiąją dalį lietuvis išmoko jau dirbdamas ir asistuodamas. Fotografo darbas buvo atrinktas iš 5 000 dalyvių, kur su 60 kitų išrinktųjų pateko į tarptautinę parodą. Rokas yra mados ir portretų fotografas.

Kodėl pasirinkai fotografiją?

Fotografiją pasirinkau, nes ji traukė mane. Tai puikus įrankis išreikšti save, susipažinti su daug žmonių, keliauti bei visa tai įamžinti.

Kada pirmą kartą fotoaparatas atsidūrė tavo rankose?

Pirmą kartą, kiek pamenu, – 15 ar 16 metų. Tai buvo mano senelio juostinis fotoaparatas KIEV. Viskas atrodė labai sudėtinga, su daug įvairių skaičių ir mygtukų, tad panorau išmokti juo naudotis.

Ar esi surengęs savo parodą?

Pirmąją solo parodą pristačiau Leeds’o mieste, Anglijoje. Kelias savo parodas esu pristatęs Londone ir vieną Vilniuje – „Usuočių paroda“.

Kur galima pamatyti tavo darbus?

Mano darbai buvo publikuojami mados žurnaluose – ELL (UK), VOLT, „Wonderland“, „Ones2Watch“, o taip pat ir lietuviškuose žurnaluose – „L’Officiel“ ir „Moteris“. Dirbu su žinomais prekės ženklais – SONY (Danija), BURBERRY, SELFRIDGES ir kt.

Ar turi mėgstamą fotografą?

Viena labiausiai įkvepiančių fotografių – Taryn’a Simon.

Kas tave įkvepia?

Kitų fotografų nuotraukos, įvairūs kūriniai, įdomios vietos ir interjerai.

Ateityje Rokas norėtų daugiau laiko skirti asmeniniams projektams. Taip pat yra daug leidinių ir klientų, su kuriais norėtų dirbti. Linkime jam sėkmės ir lauksime naujų darbų bei asmeninių parodų!

Roko puslapis: Rokasdarulis.com

Informacijos šaltinis: TAVOSIENA.LT

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Jaunas lietuvis fotografas Rokas Darulis ir jo pasiekimai, 10.0 out of 10 based on 2 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *