VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 6.2/10 (5 votes cast)

Kalėdinės lempučių girliandos

Elektrinės lemputės viena perkamiausių Kalėdinių dekoracijų visame Pasaulyje. Sesetas.lt atlikta apklausa atskleidžia, kad anksčiau žmonės dažniausiai pirko tik viduje naudojamas pigias Kalėdinių eglučių lemputes, o dabar vis dažniau pradeda žvalgytis ir į Kalėdines lauko dekoracijas. Lauke vis dažniau puošiamos gyvos eglutės, medžiai, namai ir kiti pastatai.

Sesetas.lt atskleidžia, kad šiais metais išaugs Kalėdinių girliandų su saulės baterijomis pirkimas, pvz – Hellum String lights LED 50 , tačiau neabejotinai labiausiai bus perkamos pigiausios Kalėdinės lempučių girliandos, kaip Kalėdinė lempučių girlianda Hellum LED 50 arba Kalėdinė lempučių girlianda Hellum LED 100, kurios šviečia skirtingomis spalvomis ir kainuoja iki 30 Lt.

Sesetas.lt taip pat nori pabrėžti, kad šiais metais testuos ar žmonėms yra įdomu Kalėdinės dekoracijos laukui – tam išsiaiškinti el.parduotuvė pristato – Kalėdinę dekoraciją –  Hellum LED elniuką.

Kalėdiniai papuošimai

Fotofabrikas.lt pristato Kalėdinių papuošimų katalogą! Kalėdinės kojnės, kalendoriai, kalėdiniai eglutės žaisliukai – ir viskas su Jūsų nuotraukomis, kurias įsidėti galėsite patys. Dovanos nuo 5 Lt!

Kalėdinių papuošimų idėjos:

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 6.2/10 (5 votes cast)
Kalėdinės girliandos ir kalėdinės dekoracijos 2014, 6.2 out of 10 based on 5 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *