VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Ar bandėte kada nors užduoti sau klausimą: kiek iš mūsų renkamės kompiuterį pagal specifikacijas, kokios galios kompiuterio pilnai pakaks visiems Jūsų darbams? Ar renkamės laiko patikrintus produktus, o kiek jų su viltimi, kad tarnaus ilgai?  Daugelis matyt atsakytų, kad specifikacijos jiems vaidina vieną didžiausių vaidmenų, taip pat teigtų, kad rinktis ne naują modelį reiškia rinktis moraliai pasenusį. Visgi, kokių kasdieninių darbų neatliksime dvejų metų senumo kompiuteriu? Kokią naudą mums duos nauji spindintys dizainai?

Nuo Dell Latitude D620 pasirodymo praėjo daugiau nei 3 metai, šiek tiek atnaujintas D630 modelis rinkoje jau beveik 2 metai, o jo versija su AMD procesoriumi jau pusantrų. Ar trejų metų užtenka patikrinti, kad verslo klasės kompiuteris patikimas? Manau, kad taip. Nežiūrint į tai verslo klasės kompiuterius dažnai ne kiekvienas galėjo leisti sau įsigyti.

Kaip atsaką į šias mano mintis Dell atstovai Lietuvoje vėl į rinką paleido Dell Latitude D631, vienos sėkmingiausių Dell serijų atstovą. Laiko patikrintas verslo klasės kompiuteris už kiek daugiau nei 2200 Lt? Skamba neblogai. Visgi, kas geriau, ar ispūdingos specifikacijos, ar verslo klasė, leisiu pamąstyti ir nuspręsti Jums patiems 🙂

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *