VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Naujoji Manfrotto Compact stovų serija yra skirta tiems, kurie žengia pirmuosius žingsnius fotografijoje, dalinasi akimirkomis, emocijomis ir patyrimais su draugais, remdamiesi aukštos kokybės, kompaktiškais ir stilingo dizaino produktais. Naujos serijos trikojai ir vienkojai pasižymi visiškai nauja konstrukcija, naujomis, intuityviomis funkcijomis ir išplėsta spalvų gama, padėsiančias patenkinti įvairius fotografijos entuziastų poreikius, atspindinčius jų skirtingas asmenybes ir pomėgius. Supaprastinto asortimento dėka stovo išsirinkimas tampa daug lengvesniu ir malonesniu.

Manfrotto Compact serija yra ne tik stovai, tai Jūsų kūrybiškumo plėtra. Fotomėgėjai dabar gali lengvai gauti ryškius, nepriekaištingos kompozicijos vaizdus ir dalintis jais su visu pasauliu. Pasitraukti nuo objektyvo ir būti su šeima ar draugais nuotraukoje, kurti naujus prisiminimus naudojantis kūrybiškomis ilgomis ekspozicijomis ir ryškesnėmis, šviesesnėmis nuotraukomis.

Compact Light yra lengviausias trikojis Manfrotto Compact šeimoje. Jis sveria vos 800g ir yra nepamainomas pagalbininkas keliaujant. Tai puikus stalinio ir įprasto trikojo derinys. Jis sukurtas tvirtinti naujausius kompaktinius sisteminius fotoaparatus. Trikojis turi greito kameros tvirtinimo ratuką su universaliu ¼ „sriegiu. ir rutulinę galvutę leidžiančią itin greitai nustatyti fotoaparato padėtį. Gaminami keturių spalvų (juoda, balta, raudona-antracito ir rožinė-antracito) compact Light trikojai Komplekte yra patogus minkštas krepšys.

Compact Acion stovas pasižymi populiaria ir labai intuityve ergonomiška vairalazde galva su slenkančio ratuko blokavimo mechanizmu ir „Foto-Video“ svirtele. Stovas turi naują, apvalią greito kameros tvirtinimo plokštelę, kuri ranka lengvai prisukama prie kameros. Naujas Compact Action reguliavimo ratukas leidžia vartotojui pasirinkti jungties prie bet kokio fotoaparato korpuso stiprumą, didinant stovo našumą ir saugumą. „Viskas viename“, tai universalaus trikojo ypatybė, paverčianti Manfrotto Compact Action stavą idealiu sprendimu mėgstantiems ir fotografuoti, ir filmuoti. Komplektuojami su krepšiu.

Compact Advanced stovas yra puikus sprendimas pažengusiems mėgėjams, naudojantiems kompaktiškus DSLR fotoaparatus su standartiniais iki 200mm kintamo židinio objektyvais. Stovas turi aukštos kokybės, sulankstomą trikryptę galvą, suteikiančią tikslų ir precizišką fotoaparato padėties nustatymą. Suskleidžiamos galvutės rankenos ir penkių sekcijų kojos paverčia stovą itin kompaktišku ir patogiu nešiotis. Gaminami dviejų spalvų (juoda, balta) Compact Advanced stovai. Komplekte yra patogus minkštas krepšys.

Vienkojis yra puikus sprendimas stabilizuoti kamerą, slopinti virpesius žmonių susibūrimo vietose. Tai puikus pagalbininkas sporto fotografavime ar kelionėse, mažinantis kameros drebėjimą ir padedantis ilgą laiką laikyti fotoaparatą paruoštoje pozicijoje, nevarginant rankų.

Vienkojis Manfrotto Compact yra labai kompaktiškas ir suteikia puikią pagalbą fotografuojant. Vienkojis turi universalią fotoaparato 1/4″ jungtį su apsauginiu dangteliu, riešo dirželį, apsaugantį nuo atsitiktinio virtimo ir ergonomišką rankeną. Gaminami keturių spalvų (juoda, balta, raudona-antracito ir rožinės-antracito) Manfrotto Compact vienkojai.

Compact Advanced vienkojis yra aukštos klasės produktas skirtas pažengusiems mėgėjams . Penkių dalių ir storesnių vamzdelių dėka viekojis suteikia puikų stabilumą kompaktiškiems DSLR fotoaparatams su standartiniais zoom objektyvais iki 200mm. Novatoriškas sukamasis diskas užtikrina lengvą ir greitą fotoaparato tvirtinimą, trunkantį vos keletą sekundžių. Nauja minkšta rankena ir riešo dirželis užtikrina maksimalų komfortą ir saugumą darbo metu. Gaminamas dviejų spalvų (juodos ir baltos) Compact Advanced vienkojis.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Mėgėjiškų trikojų ir stovų serija Manfrotto Compact, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *