VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.5/10 (10 votes cast)

Nikon pristato naująjį D3300 keičiantį 2012 metų Nikon D3200. Atnaujintas 24,2 MP CMOS vaizdo jutiklis be optinio žemuosius dažnius praleidžiančio filtro, atnaujintas vaizdo procesorius Expeed 4, ISO jautrumas išplėstas iki 25600,  padidintas nepertraukiamo fotografavimo kadrų skaičius 5 fps bei filmuoja Full HD 1080/60p vaizdo raiška.

Su Nikon D3300 nesunkiai pavyks perteikti svarbiausių akimirkų įspūdį. Šis skaitmeninis veidrodinis 24,2 megapikselio fotoaparatas yra mažas ir lengvas, todėl jį patogu nešiotis, o efektyvios ir paprastai paleidžiamos jo funkcijos leis be vargo užfiksuoti puikių didelės skyros nuotraukų ir filmų kadrų.

Didelis vaizdo jutiklis neįtikėtinai ryškiai atkuria net smulkiausias detales – tai įmanoma net esant prastam apšvietimui (dėl galimybės nustatyti ISO 25600), todėl net tamsoje nufotografuoti vaizdai atrodys itin ryškūs.

Jei tai pirmasis jūsų skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas arba norite geriau perprasti jo funkcijas, nustatykite išsamias instrukcijas teikiantį vadovo režimą. O jei norite bendrinti turinį, prijunkite papildomą Nikon belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapterį ir perkėlę nuotraukas į išmaniuosius įrenginius, galėsite nusiųsti jas į svetaines, kuriose mėgstate lankytis.

24,2 megapikselio DX formato CMOS jutiklis. Užfiksuokite įspūdingų didelės skyros vaizdų. Dideli spaudiniai atrodo puikiai, be to, galite apkarpyti vaizdus, neprarasdami detalių.

Dar nesate fotografavę naudodami skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu? Vadovo režimas: peržiūrėkite vaizdų pavyzdžius ir vadovaukitės aiškiomis, išsamiomis instrukcijomis: nustatę vadovo režimą tikrai žinosite, kaip kokybiškai fotografuoti ir filmuoti.

Belaidžio ryšio adapteris. Bendrinkite aukštos kokybės nuotraukas, kurios tikrai išsiskirs iš išmaniaisiais telefonais užfiksuotų vaizdų! Naudokite papildomą Nikon belaidžio ryšio su mobiliaisiais prietaisais adapterį WU-1a ir per išmanųjį įrenginį nusiųskite D3300 saugomus vaizdus.

EXPEED 4. Greita ir galinga Nikon vaizdo apdorojimo sistema užtikrina spartų veikimą ir efektyviai sumažina triukšmą, todėl galėsite džiaugtis itin ryškiais tikroviškų spalvų vaizdais, kad ir kokiomis apšvietimo sąlygomis fotografuotumėte.

Nepriekaištingas veikimas esant silpnam apšvietimui. Fotografuokite ryškiai, kad ir koks būtų apšvietimas. 100–12 800 ISO diapazonas (išplečiamas iki 25 600 atitikmens) net tamsoje leidžia užfiksuoti visas detales.

Nepertraukiamas fotografavimas 5 fps greičiu. Fotografuokite judančius objektus net 5 kadrų per sekundę greičiu – tikrai suspėsite užfiksuoti staigius judesius arba kintančią išraišką.

Papildomos Nikon D3300 savybės:

  • Visos 24,2 megapikselio galimybės. Specialiai be žemuosius dažnius praleidžiančio filtro (OLPF) sukonstruotas D3300 modelio vaizdo jutiklis leidžia maksimaliai išnaudoti 24,2 megapikselio skyros teikiamas galimybes: neįtikėtinai detaliuose vaizduose bus matyti kiekvienas net smulkiausios faktūros objektų niuansas.
  • Specialieji efektai. Siūloma net 13 skirtingų efektų, tad jei naudojate D3300 galėsite visiškai nesunkiai suteikti nuotraukoms ir filmams meninio savitumo. Tereikia prieš fotografuojant nustatyti efektų režimą ir pasirinkti norimą taikyti parinktį. Išmėginkite poparto (bus paryškintos spalvos), paprastą naudoti panoramos (pavyks aprėpti platų vaizdą), žaislinio fotoaparato (vaizdas įgis retro atspalvį) ir kt. režimus.
  • Preciziškai tiksli 11 taškų AF sistema. Kad ir kaip greitai bei nenuspėjamai judėtų objektas, su D3300 jį sufokusuosite nepriekaištingai. Preciziškai tiksli 11 taškų automatinio fokusavimo sistema su centriniu kryžminiu jutikliu greitai užfiksuos židinį ant objekto, kuris liks sufokusuotas, net jei nutoltų nuo centro arba greitai ar nenuspėjamai judėtų.
  • Pasinerkite į kinematografiją – kurkite „Full HD“ filmus. Naudojant fotoaparato D filmo funkciją pavyks sukurti pasididžiavimo vertų filmų. Kad ir koks būtų apšvietimas, pavyks sukurti ryškių „Full HD“ (1080p) formato vaizdo įrašų. Veikiant šiai funkcijai nustatomas iki 50p/60p kadrų greitis ir nuolat automatiškai fokusuojama, todėl net ir greitai kintančių scenų įrašai yra vientisi, ryškūs ir aiškūs.
  • Didelis LCD ekranas. Kad fotografuoti naudojant Nikon D3300 būtų taip pat patogu kaip ir kompaktišku fotoaparatu arba išmaniuoju telefonu, fotografuodami ir filmuodami vaizdą stebėkite dideliame 7,5 cm (3,0 col.) LCD ekrane. Platus jo stebėjimo kampas ir 921 tūkst. taškų skyra teikia patogumo komponuojant arba peržiūrint kadrus bei taikant specialiuosius efektus ir stebint jų poveikį.
  • Intuityvus naudojimas. D filmo ir tiesioginės peržiūros režimai įjungiami specialiaisiais kartą paliečiamais mygtukais. Fotografuodami naudokite kitoje fotoaparato pusėje sumontuotą mygtuką ir galėsite greitai, nejungdami pagrindinio fotoaparato meniu pakeisti nustatymus. Jei fotografuodami naudojate vaizdo ieškiklį, galite rinktis klasikinę ir grafinę jo sąsają. Pasirinkus pastarąją nustatymai rodomi animaciniais vaizdais, todėl akivaizdžiai matysite, kokia funkcija vykdoma.
  • Optinis vaizdo ieškiklis. Ryškus ir plačios aprėpties Nikon D3300 vaizdo ieškiklis leidžia nesunkiai ir tiksliu momentu nufotografuoti nuotrauką: tai ypač naudinga fotografuojant tolimus greitai judančius objektus.
  • Maža sistema. Lengvą, vos 410 g (vien korpusas) tesveriantį D3300, ant kurio sumontuotas nedidelis sustumiamas objektyvas, yra labai patogu nešiotis – tai išskirtinai kompaktiškas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas. Ant nedidelio korpuso numatyta speciali vieta, už kurios fotoaparatą labai patogu stabiliai laikyti fotografuojant, tad prasmingiausias akimirkas visada pavyks įamžinti ryškiuose vaizduose.
  • NIKKOR objektyvai. Pasinaudokite laiko patikrintų Nikon DX formato NIKKOR objektyvų teikiamais pranašumais ir kuo efektyviau išnaudokite D3300 fotoaparato didelio pikselių skaičiaus skyrą. Mėgaukitės ryškių spalvų, ypač kontrastingomis ir detaliomis nuotraukomis bei filmais. Naudojant greitai veikiantį fiksuoto židinio nuotolio objektyvą pavyks sukurti puikių portretų, su mikroobjektyvu galėsite užfiksuoti natūralaus dydžio objektus stambiu planu, o teleobjektyvas leis ryškiai nufotografuoti tolimus objektus.
Nikon D3300 komplektacijos:

Trumpas Nikon D3300 pristatomasis video:

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 7.5/10 (10 votes cast)
Nikon D3300: atnaujintas vaizdo jutiklis, procesorius bei komplektuojami objektyvai, 7.5 out of 10 based on 10 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *