VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Kompanijos Olympus akibrokštas konkurentams – naujasis SP-590 UZ.

Iškart po naujųjų sutiktuvių yra geras metas apžvegti nuveiktus darbus, ramiai nusiteikus pasidairyti į kitų darbus, lyginant su savaisiais. Tačiau kai kam toks ramybės periodas yra tarsi puikus metas naujai medžioklei, kai nuo šalčio sustingę kūnai nelinkę judėti ir be didesnio pasipriešimino grobis yra įveikiamas…

Taip pasielgė kompanija Olympus, kuri metė į rinką stiprų kozirį – juodąjį pikų tūzą – SP-590 su 26 kartus artinančiu objektyvu. Keletas šykščių duomenų apie šį fotoapatatą:

Olympus SP 590 UZ

12 milijonų vaizdo taškų

26 kartų optinis priartinimas (26-676 mm)

Didelis 6,4 cm skystųjų kristalų ekranas (2.7 colio)

„Sensor shift“ stabilizavimo sistema

Nuotolinis blyksčių valdymas

Veidų atpažinimo funkcija

RAW formatas

Dabar tereikia sulaukti kovo mėnesio, kad galėtume pasidžiaugti naujuoju aparatu ir įvertinti, kuo šis aparatas gali nustebinti Olympus gerbėjus. Viena aišku, kad dauguma sistemų yra perimtos iš SP-560 UZ modelio, nėra blykstės tvirtinimo, bet yra belaidis FL-50R ir FL-36R blyksčių valdymas, pridėtos naujos fotografavimo scenos, maitinimas 4 AA elementai (baterijos), HDMI jungtis nuotraukų peržiūrai televizoriuje, gaila, kad filmavimas 640×480, o ne HD raiška. Bet artinimas – šiuo metu didžiausias. Jei konkurentai per tą laiką naujų argumentų nesuras, kompanija galės pasidžiaugti naujo marketinginio triuko sėkme.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *