VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Karalius mirė – tegyvuoja karalius. Tokį lozungą galima pritaikyti kompanijai, kuri pasišovė atgaivinti senas geras fotografijos tradicijas. Ne per seniausiai buvo nustota gaminti hibridinius fotoaparatus One600Pro ir Digital Mini Portrait, kurie buvo kartu su spausdintuvu. Tad logiškai iškilo klausimas, o gi kas galėtų šiuos įrenginius pakeisti.

Pasirodo, kad kompanija „Polaroid“ dar turi ką pademonstruoti ir šiame skaitmeniniame XXI amžiuje. Kompanijos inžinierius, matyt, įkvėpė tai, kad iki šiolei yra nepamirštamas jau legenda tapęs momentinis fotoaparatas. Tad kam reikia leisti numirti tokiai gerai idėjai. Skelbiama, kad rengiamas konkursas sukurti fotoaparatą, kuris turėtų nuo 7 iki 10 mln. vaizdo taškų, jame būtų integruotas 600 arba 300 dpi raiškos spausdintuvas 4×3 colio dydžio nuotraukoms atspausdinti, energijos aprūpinimui būtų maitinimo blokas su įkraunamu akumuliatoriumi, aparatas turi būti suderinamas su „hot shoe“ jungtimi, bei turėti popieriaus būgną nuotraukoms spausdinti.

Gal ir Jūs norėtumėte savo vaizduotę pajungti šiam tikslui? O kodėl gi ne. Konkurso rengėjai – POLAROID ir AMATEUR PHOTOGRAPHER – tikriausiai neliks skolingi išradingiems kūrėjams. Konkurse gali dalyvauti praktiškai bet kas. Pabandykite savo laimę čia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *