VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)

2012-ųjų metų rugpjūčio mėnesio populiariausių skaitmeninių fotoaparatų pilną sąrašą galite surasti čia – Populiariausi fotoaparatai.

Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai – „Top-5“

Skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų populiariausių penketuką dažniausiai sudaro modeliai, kurių ženklai priskiriami šios rinkos lyderiams, atitinkamai – „Canon“ ir „Nikon“ kompanijoms. Priklausomai nuo mėnesio, didesnę persvarą (modelių prasme) įgyja tai vienas, tai kitas gamintojas, tačiau aiškaus lyderio nėra, nes kaip ir religijoje nėra vieningos nuomonės  į ką tikėti, taip ir fototechnikoje – sunku pasakyti, kuris gamintojas yra geresnis, mat vienų paskutiniu metu į rinką pateikiami fotoaparatų „kūneliai“ atrodo rimčiau, kitų lyg ir silpnesni, tačiau labai gerai išvystyta pati sistema priedų ir jų kainų prasme, o kaip žinia galutiniam rezultatui labai daug įtakos turi stiklai.
Toliau trumpai perbėgsiu per populiariausių sąrašo pozicijas. Daugiausiai simpatijų rugpjūčio mėnesį jau kelintą kartą iš eilės susilaukia Nikon D3100. Modelį be menkiausios abejonės galima įvardinti „geriausiu ir pigiausių“, mat pigesnis už jį šiuo metu yra tik Canon EOS 1100D (trečioji vieta populiariausių sąraše), kuris atitinkamai ir nusileidžia pagal savo specifikacijas. Kitų alternatyvų (priskiriamų angl. „Entry-level“ klasei) šiuo metu paprasčiausiai nėra.
Kiek mažiau populiarus (didžiąją dalimi greičiausiai vien dėl savo kainos) yra Canon EOS 600D. Šis modelis pagal savo techninius parametrus jau priskiriamas kitai klasei (angl. „Mid-range“), tačiau kam yra tekę čiupinėti Nikon D90 ar Nikon D7000, atitinkamai – priešpaskutinė ir paskutinė vieta, priskiriamus angl. „Semi-pro“ kategorijai, galėtų man pritarti, jog čiupinėjant korpusą pigesnių modelių norisi palinkėti didesnės kokybės, tad šioje vietoje renkantis sau techniką reiktų gerai pasverti ir atsakyti į klausimą – ar mums užteks tik gero vaizdo jutiklio ir mes toliau investuosime į aukštesnės kokybės optiką, ar vis gi kokybiškesnis (tikėtina labiau atsparus aplinkos veiksniams) korpusas ir ieškiklis bei patogesnis valdymas mums taip pat pravers? Vienareikšmiško atsakymo turbūt nėra, nes tai visų pirmiausiai riboja turimas biudžetas, o antrą suvokimas – ko mums iš tikrųjų reikia šiuo metu, nes kaip rodo patirtis – suvokimas ateina palaipsniui.

Skaitmeniniai kompaktiniai fotoaparatai „Top-10“

Populiariausių skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų pirmas trejetukas šį kartą priklauso išskirtinai „Nikon“ kompanijai ir jos leidžiamoms „Performance“ ir „Life“ serijoms. Modeliai Nikon Coolpix P510, Nikon Coolpix L810 ir Nikon Coolpix L310, kaip tyčią išsidėstė pagal ūgį optinio priartinimo kartais prasme (t.y. nuo galingiausio iki silpniausio),  atitinkamai – 42, 26 ir 21 kartas. Taip pat galima pažymėti, jog „Performance“ serija pasižymi rankinių nustatymų gausa, galingiausia ir kokybiškiausią optika iš visos linijos „Nikon“ siūlomų gaminių. Tuo tarpu „Life“ serijos fotoaparatai orientuoti į universalų fotografavimą (nuo super makro iki super tele) bei valdymo paprastumą, t.y. čia nerasite jokių rankinių nustatymų, apart jau iš anksto paruoštų (angl. „Scenes“) bei universalių (angl. „Auto“) fotografavimo režimų.
Kitas trejetukas, atitinkamai – ketvirtoji, penktoji ir šeštoji vieta populiariausių fotoaparatų sąraše, priklauso ne tik skirtingiems gamintojams, bet ir fotoaparatų klasėms bei orientacija į vartotojus. Konkrečiai, modelis FujiFilm FinePix S2980 gali būti drąsiai priskiriamas prie fotoaparatų tipo „viskas viename už ne aukštą kainą“, mat neatsižvelgiant į ne aukštą šio modelio kainą, šis fotoaparatas pasižymi ir didelio optiniu priartinimu, ir rankiniais nustatymais. Tiesa, ieškantys kokybės nuotraukose ar precizikos valdyme, turėtų pasidomėti kitais variantai, omenyje turiu Canon PowerShot G12 ir Sony Cyber-Shot RX100. Pirmasis skirtas tiems, kas mėgsta manipuliuoti rankiniais nustatymais bei tikisi aukštos nuotraukų kokybės iš skaitmeninio kompaktinio fotoaparato, kuris jų foto arsenale yra arba kaip antrasis fotoaparatas, arba alternatyva skaitmeniniam veidrodiniam fotoaparatui. Tuo tarpu paskutinis ryškiai orientuotas į mėgėjus maksimalistus, t.y. į tuos kam už valdymo ypatumus daug svarbiau puikus galutinis rezultatas (jį padeda pasiekti didelis vaizdo jutiklis ir šviesus objektyvas) ir kompaktiškas korpusas (fotoaparatas lengvai telpa delne ar kišenėje).
Tiesa, būna atvejų, kai kokybę reikia šiek tiek aukoti dėl universalesnio fotografavimo ir galimybės vaizdą priartinti kelioliką kartų. Tokiu atveju verta pasižvalgyti ir į likusios sąrašo modelius Canon PowerShot SX40 HS, FujiFilm FinePix HS25 EXR ir FujiFilm FinePix S3300. Pirmieji du, savo gamintojų klasifikacijose užima flagmanų vietas, kai kalba pasisuka apie modelius su galingiausia optika. Trečiasis variantas, tai šiek tiek suprastinta priešpaskutinio modelio versija, skirta mažesnių biudžetų disponuojantiems fotografijos mėgėjams.
Sąrašą uždaro, galima sakyti, kad net ir vainikuoja Canon Digital IXUS 115 HS. Iš pirmos pažiūros elementariausias modelis, tačiau pasinagrinėjus specifikacijas kiek atidžiau ir įvertinus kainą, galima drąsiai konstatuoti, jog fotoaparatas turi viską, ko tik galima tikėtis iš modelio skirtam kasdieninių akimirkų fiksavimui, t.y. ir 12 megapikselių raiškos fotografavimą (kurio pilnai pakanka net ir plakatams atspausti), ir „Full HD“ raiškos filmavimą (šiuo metu tai yra didžiausia maksimali filmavimo raiška), ir „HS“ sistemą (leidžiančia kokybiškiau fotografuoti prie prasto apšvietimo bei nenaudoti blykstės ar trikojo) ir plačiakampį objektyvą (kurio šviesos pralaidumas vienas yra geriausių savo klasėje), ir įkraunamą bateriją (kas pamažiną korpuso dydį), galiausiai kompaktinį ir metalizuotą korpusą (tikėtina labiau atsparų aplinkos poveikiams eksploatuojant buityje).
Visgi jei neradote sau tinkamo fotoaparato iš „Populiariausių sąrašo“ nepamirškite, jog galite paklausti Profesionalų, padiskutuoti su bendraminčiais forume, arba tiesiog paskambinti ar parašyti į Fotofabriką.

Geriausio skaitmeninio fotoaparato beieškant – „Pilno kadro muilinė“

Na ką? Panašu, kad ir priėjome liepto galą – pagaliau turime pilno kadro skaitmeninį kompaktinį fotoaparatą. Ir vėlgi nustebino „Sony“ kompanija, vos prieš keletą mėnesių pristačius didesnio vaizdo jutiklio fotoaparatą Sony Cyber-Shot RX100 ir taip sukėlusi nemažą kalbų apie geriausią skaitmeninį kompaktinį fotoaparatą šiuo metu rinkoje. Tiesa, vieningos ir vienareikšmiškos nuomonės nebuvo, nes kortas vis dar maišė kitas rinkos dalyvis, savo fotoaparatų gamoje turintis modelį su dar didesniu vaizdo jutikliu, kalbu apie Canon PowerShot G1 X, drąsiai konkuruojančiu (pagal jutiklio dydį), net ir su kai kuriais sisteminiais fotoaparatais.
Šį kartą „Sony“ kirto iš peties ir pristatė savo naujausią modelį Sony Cyber-Shot DSC-RX1 su 43mm įstrižainės vaizdo jutikliu ir fiksuoto židinio nuotolio objektyvu (35mm F2.0 Carl Zeiss Sonnar T). Manau ne vienas foto gerbėjas pamatęs šio fotoaparato anonsą žagtelėjo, o jei vien specifikacijų iššaukti žagsulį ir neužteko, pamačius planuojamą pardavimo kainą, turėjo tikrai apimti nevalingas žagsulys. Juokauju… 🙂 O jei kalbėti rimtai, tai jau sunku įsivaizduoti kas bus toliau, nes lyg ir nėra kur tobulėti (bent jau šiuo metu). Savaime suprantama, kad fotoaparatas pagamintas su nekeičiamu objektyvu, tam kad perspektyvoje rinkai būtų galima pasiūlyti ir pilno kadro sisteminį fotoaparatą, kas greičiausiai ir bus padaryta artimiausiu metu. Tiesa, apie galimą kainą baisu ir pagalvoti… 🙂

Nešiojamas kompiuteris

Rugpjūčio mėnesį geriausiu nešiojamu kompiuteriu Sesetas.lt išrinktas – ASUS N56VZ (N56VZ-S4044V) ir šitie nuopelnai visai pelnyti, nes šiuo metu šis nešiojamas kompiuteris yra vienas patraukliausių kainos kokybės santykių rinkoje: Intel® Core™ i7 3610QM 2.3GHz procesorius,  8GB DDR3 RAM operatyvioji atmintis, talpus 1TB HDD, NVIDIA® GeForce® GT 650M vaizdo korta bei Genuine Windows® 7 Home Premium 64-bit O.S., o kur dar šviečianti tamsoje klaviatūra ir korpuse įmontuotas žemų dažnių garsiakalbis. Trumpai tariant, šis pasirinkimas nenuvils nei naujokų, nei užkietėjusių „kompiuterastų“.

2012-ųjų metų liepos mėnesių populiariausių skaitmeninių fotoaparatų pilną sąrašą galite surasti čia – Populiariausi fotoaparatai.

Skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai – „Top-5“

Skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų tarpe, pačiu populiariausiu fotoaparatu už liepos mėnesį, išliko tas pats  Nikon D3100. Priežasčių, kodėl šis modelis paskutiniu metu itin populiarus pirkėjų tarpe, toli ieškoti nereikia, mat pagal savo technines charakteristikas bei siūloma kainą, šiuo metu gali drąsiai pretenduoti į „patraukliausio pasiūlymo“ nominaciją, ieškantiems produkto su kuriuo būtų galima žengti pirmuosius žingsnius skaitmeninėje veidrodinėje fotografijoje.
Kiek aukštesnio lygmens fototechniką, turiu omenyje Canon EOS 600D, praėjusį mėnesį taip pat pasirodė gana puikiai. Tikėtina, kad ir ateinantys mėnesiai bus ne ką mažiau sėkmingi, mat ne per seniausiai startavo puiki akcija, kai perkant šį fotoaparatą bei papildomai sumokant tik vieną litą bus galima įsigyti ir Lexar 32GB talpos atminties kortelę, kuri pasižymi itin didelę sparta, tad puikiai tiks tiek serijiniam fotografavimui, tiek ir Full HD raiškos filmavimui.
Canon EOS 1100D yra ne mažiausiai kainuojantis „Canon“ kompanijos „EOS“ serijos gaminys, bet ir pats pigiausias skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas rinkoje šiuo metu apskritai. Tiesa, nors ir yra pats pigiausias pasiūlymas, tačiau tikrai nedrįsčiau teigti, jog prasčiausias. Taip, jis savo specifikacijomis nusileidžia savo pagrindiniui konkurentui iš „Nikon“ stovyklos (pirmoji sąrašo vieta), tačiau tinkamai „apginkluotas“ optika, savo gaunamais rezultatais nenusileis, o galutinė išleistų pinigų suma (norint pasiekti pageidaujamą efektą) lyginant su minėtą alternatyvą, bus net gi ir kur kas mažesnė.
Likusias populiariausių skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų sąrašo vietas toliau sėkmingai okupuoja „Nikon“ gaminami produktai. Nikon D90 jau nebeverta vadinti legendiniu, jis tiesiog ne mirštantis (ironizuoju), be kurio, jau tiesa sakant, net neįsivaizduoju populiariausiųjų šio tipo fotoaparatų sąrašo. Taip, sutinku, kad pusiau profesionalios (angl. „semi-pro“) klasės technika už mėgėjiškos ar net pažengusiesiems skirtos kaina tikrai vilioja, tačiau objektyvumo vardan, reiktų nepamiršti ir to, kad technologiškai (pvz., raiška, sparta, jautrumu ir pan.) produktas jau yra gerokai atsiliekantis nuo dabartiniu, nors funkcionalumas (pvz., valdymas, patogumas, surinkimas ir t.t.) vis dar yra aukštame lygyje.
Panašu, kad kompanija „Nikon“ su ne per seniausiai pasirodžiusiu savo modeliu Nikon D3200 ir toliau siekia stebinti mus visus savo gaminių inovacijomis bei į pradinio lygmens fotoaparatus diegti, kuo modernesnes technologijas, apie kurias prieš keletą metų galėjo tik pasvajoti tie, kam fotografija nėra vien tik hobis. Tiesa, siekiant išlaikyti skirtingų modelių gamą, pačiuose pigiausiuose modeliuose vis dar pasigendama automatinio fokusavimo varikliuko ar didesnio korpuso atsparumo aplinkai, o ir kaina (kaip ir visų naujų produktų) šiek tiek dar „kandžiojasi“, tad ryšium su tuo šiam modeliui į priekį tenka praleisti pigesnius savo konkurentus.

Skaitmeniniai kompaktiniai fotoaparatai „Top-10“

Nuo populiariausių skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų sąrašo palengva pereiname prie skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų dešimtuko ir čia galime konstatuoti, kad kuo baigėme, tuo ir vėl pradedame, t.y. čia ir vėl karaliauja „Nikon“ kompanijos gaminami fotoaparatai.
Fotoaparatas Nikon Coolpix P510, priklausantis „Nikon“ gaminamai „Performance“ serijai gali ne tik pasigirti tuo, kad praėjusį mėnesį buvo pats populiariausias tarp visų skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų, bet ir tuo, kad šiuo metu turi vieną įspūdingiausių (optine prasme) objektyvų, gebančių vaizdą priartinti net 42 kartus, kas fotografavimą daro ypač universaliu, mat fotografuojamas vaizdas gali apimti diapazoną nuo super plataus kampo iki super tele pritraukimo.
Kitas populiariausių sąraše tos pačios kompanijos produktas, tačiau jau priskiriamas „Life“ serijai. Tai Nikon Coolpix L310 įkūnijantis savyje paprastą valdymą ir universalią optiką. Taip, priartinimas yra dvigubai mažesnis nei prieš tai aptarto modelio, tačiau kaina juk taip pat atitinkama, o ir 21 kartas nėra jau taip kuklu, kaip iš pirmo žvilgsnio galėtų pasirodyti, juolab kad fotografuojant su šiuo modeliu nereikia gilintis į jokius nustatymus, tiesiog pasirinkti reikiamą priartinimą ir spausti užrakto mygtuką.
Canon PowerShot SX40 HS
tai dar vienas kelioninis variantas, skirtas tiems, kuriems viename fotoaparate reikia visko, t.y. ir galingos optikos, ir puikių fotografavimo bei filmavimo charakteristikų, ir patikimos priemonės visoms savo gyvenimo akimirkoms įamžinti. Taip, šis modelis negali pasigirti galingiausiu priartinimu savo klasėje, tačiau tokia „Canon“ kompanijos inovacija „HS system“ su šiuo fotoaparatu leidžianti fotografuoti kokybiškai prietemoje, nenaudojant trikojo ir blykstės.
Apžvelgiant populiariausių skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų sąrašą, nesunku susidaryti nuomonė, jog dažnu pasirinkimu tampa fotoaparatai, kurie pasižymi galinga arba universalia optika ir yra kompaktiški bei kokybiški. Pastarasis apibūdinimas turbūt labiausiai tinka fotoaparatui esančiam ketvirtoje liepos mėnesio sąrašo pusėje. Kokybė visa kame (t.y. sudedamųjų detalių išpildyme, surinkime, patogume, gauname rezultate ir t.t.), tai tarsi modelio Canon PowerShot G12 sinonimas arba antrasis neoficialusis pavadinimas, tačiau kaip be būtų gaila pripažinti, jo jau nebegalime laikyti skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų etalonu, nes jo vietą užėmė kur kas naujesni ir rimtesni (kokybės prasme) fotoaparatai, tokie kaip Sony Cyber-Shot RX100 ar Canon PowerShot G1 X, o ir kainos / kokybės prasme galime rasti netgi pigiau kainuojančių ir geresnių variantų, tiesa tai jau būtų sisteminiai fotoaparatai ir tai jau visai kita istorija.
Toliau vėl seka „Nikon“ kompanijos „Life“ serijos pažiba Nikon Coolpix L810. Tai analogiškas modelis kaip ir antroje vietoje esantis Nikon Coolpix L310, tačiau visko turintis kiek daugiau, t.y. daugiau efektyvių taškų, leidžiančių išgauti didesnę raišką; didesnį optinį priartinimą; na ir aišku, kad kiek aukštesnę kainą, mat už papildomos privalumus reikia atitinkamai ir sumokėti. Visą kitą (LCD ekranas, maitinimo elementai, filmavimo raiška ar valdymo paprastumas) išlieka visiškai tokie patys kaip ir pigesniojo bei populiaresniojo šios serijos brolio.
Į populiariausių liepos mėnesio skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų sūkurį įsimaišė ir dar vienas šioje rinkoje dominuojantis gamintojas – tai „FujiFilm“. Šį kartą jis delegavo savo populiariausius modelius iš „HS“ ir „S“ serijų, tai atitinkamai yra FujiFilm FinePix HS25 ir FujiFilm FinePix S2980. Pirmasis pasižymi tuo, kad jame kimšte prikišta funkcijų ir techninių sprendimų, kurie maksimaliai leidžia prisiartinti prie pojūčių, kuriuos jaučia fotografas fotografuodamas su veidrodiniu skaitmeniniu fotoaparatu, tačiau tuo pačiu viskas yra daug aiškiau ir paprasčiau valdymo prasme, nes tai visgi yra skaitmeninis kompaktinis fotoaparatas. Tuo tarpu antrasis modelis, tai geras pavyzdys kitoms įmonėms, kaip pagaminti fotoaparatą su maksimaliomis galimybėmis, už minimalią kainą.
Artėjant prie pabaigos vėl sutinkame fotografijos pasaulyje gerai žinomus vardus ir jų puikius kūrybos pavyzdžius. Ne išimtis ir Canon PowerShot SX220 HS, fotoaparatas tiems, kas keliaudami nenori po kaklu jaustis tarsi pasirišę akmenį, mat didieji (angl. „Superzoom“) fotoaparatai iš tikrųjų sveria gana nemažai ir prasitampius su tokiais visą dieną, gali ne tik paskausti kaklą, bet ir pajausti, jog turime ir stuburą. Todėl norintys keliauti lengvai su fotoaparatu, kuriame telpa viskas, turėtų rimtai apsvarstyti ir šį variantą, nes šis modelis – tai puikus vaizdo kokybės ir lankstumo funkcijų derinys.
Prieš paskutinė vieta priklauso dar vienam kiek mažiau fotografijos pasaulyje žinomam vardui „Panasonic“. Kompanijos nereiktų nuvertinti, kaip skaitmeninių fotoaparatų gamintojo, nes ji yra tikrai pasiūlysi ne mažą technologinių sprendimų, kurios po šiai dienai naudoja ir kiti gamintojai (pvz., fototechnika su be veidrodine konstrukcija). Tačiau grįžkime prie sąrašo ir čia pasitinkame Panasonic Lumix DMC-FZ48. Šis modelis kaip ir dauguma jau apžvelgtų priklauso optikos gigantams bei pasižymi kitomis šiai grupei būtiniems atributais (pvz., rankiniais nustatymais, funkcijų gausa, „Full HD“ filmavimu, sparta ir pan.), tačiau kažkuo ypatingu ar išskirtiniu pasigirti deja, bet negali.
Sąrašo kulminacija –  tai Canon Digital IXUS 115 HS. Įvilktas į stilingą metalinį korpusą, apginkluotas žymiąją „HS“ sistema su puikiu „auto“ režimu bei galimybę viską fiksuoti 12 megapikselių arba „Full HD“ raiška už pusę minimalaus atlyginimo yra kaip tik tai, kas suteiktų džiaugsmą ne tik fiksuojant svarbias akimirkas, bet ir tiesiog leidžiant gerai laiką. Visgi jei neradote sau tinkamo fotoaparato iš „Populiariausių sąrašo“ nepamirškite, jog galite paklausti Profesionalų, padiskutuoti su bendraminčiais forume, arba tiesiog paskambinti ar parašyti į Fotofabriką.

Geriausio skaitmeninio fotoaparato beieškant – „Canon pirmasis sisteminis blynas. Ar tik jis nebus prisvilęs?“

Vos tik pasaulio šviesą išvydo Canon PowerShot G1 X daugelis „Canon“ kompanijos gerbėjų, pradėjo kalbėti, jog šis gamintojas dar visko iš savo skaitmeninių kompaktinių fotoaparatų neišspaudė ir kol to nepadarys, į skaitmeninių sisteminių fotoaparatų rinką tikrai nelįs, tačiau neprabėgo nei pusę metų, kaip buvo viešumai pristatytas pirmasis sisteminis fotoaparatas Canon EOS M.
Panašu, kad šįkart kompanija nuėjo jau „Sony“ leidžiamos „NEX“ serijos takais, nes į savo fotoaparatą įmontavo APS-C dydžio vaizdo jutiklį, analogišką skaitmeniniams veidrodiniams fotoaparatams, kas leidžia tikėtis, jog gaunama nuotraukų kokybė tikrai nenukentės.
Tai greičiausiai pirmasis, bet tikrai ne paskutinis bandymas prasibrauti į skaitmeninių sisteminių fotoaparatų rinką, tad ne už ilgo reiktų tikėtis atsvaros ir aukštesnės klasės šio tipo fotoaparatams, kuriuos jau gana senokai siūlo konkurentai, o po kol kas turime vieną modelį ir porą naujų objektyvų, kurių laikui bėgant turėtų tik daugėti. Tiesa, kas turi daug EF-S tipo objektyvų, taip pat neturėtų nuliūsti, mat išleistas ir jiems skirtas adapteris, kuris leis išnaudoti ir jų potencialą.
Iš naujovių dar galima paminėti, jog fotoaparate įdiegta hibridinė auto fokuso sistema, leidžianti ne tik kokybiškiau fotografuoti (ypač judančius objektus), bet ir filmuoti. Visa tai palengvina didelis (7,7 cm) ir ryškus LCD ekranas, tiesa ne visiems gali patikti, kad jis lietimui jautrus, tačiau nuo „mados šauksmo“ deja niekur nepabėgsi. Kaip visada fotoaparate galima bus rasti įvairius filtrus, įdomesniems efektams išgauti, o tiems kas pageidauja ekspirementuoti patys su šviesa, tam galės pasitelkti belaidį išorinių blyksčių valdymą (pagrindinę blykstę rasite komplekte).
Paskutinė įdomi naujovė, tai filmavimo funkcija. Pirma tuo, kad ji veiksmo garsą galės įrašinėti jau erdviniu garsu, o ne stereo ar mono, kaip konkurentų modeliuose, antra – visą nufilmuotą medžiagą bus galima koreguoti jau pačiame fotoaparate, kiek tai patogu dar sunku spręsti, tad belieka tik sulaukti kol fotoaparatas pasirodys ant parduotuvių lentynų.

Nešiojamas kompiuteris

Liepos mėnesį geriausiu nešiojamu kompiuteriu Sesetas.lt išrinktas – SAMSUNG NP300E5A-A06EE. Šis Samsung kompiuteris turi viską, ko reikia norint pradėti naudoti kompiuterį iškart, t.y. Intel® Core™ i3-2350M Procesorių, 4 GB operatyviosios atminties, 500 GB kietąjį diską, neatspindintis 15,6 col. HD LED ekraną, perteikiantį ryškias, detales ir sodrias spalvas bei jau įdiegtą Windows® Home Premium operacinę sistemą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 5.8/10 (4 votes cast)
Populiariausi fotoaparatai, rugpjūtis (2012 m.), 5.8 out of 10 based on 4 ratings
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *