VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

UAB Fotofabrikas tinklapyje mėgėjams fotografams yra keletas naujienų, kurios pravers ne tik tradicinės fotografijos mėgėjams, bet ir mėgstantiems eksperimentuoti.

Visų pirma – Lensbaby objektyvai.  Tai objektyvai nenustygstantiems vietoje, užkietėjusiems eksperimentatoriams. Išblukinti kampai, neryškumas, kartais labiau imponuojantis, nei apdorota nuotrauka redagavimo programomis – visa tai ranka pasiekiama su Lensbaby (su nuotraukų pavyzdžiais).  Kaina – neįpatingai iš maloniųjų, tačiau šie priedai tikrai yra įperkami. Įspūdis nuotraukose – tikrai įsimenantis.

Nauja kategorija – Samsung objektyvai, tinkantys ir Pentax sistemai. Kaina taip pat nėra ypatingai džiuginanti, tačiau ekstra atveju, kai nėra niekur pirkti (kai staiga prireikia) originalių Pentax objektyvų , šie pravers. Juolab, kokybės  požiūriu gaminant objektyvus tikrai pasistengta kad jokios abejonės dėl to nekiltų. Jei kils, tik dėl kainos.  Tiesa, populiarumu šie objektyvai nepasižymi, bet jie rinkoje naujokai, tad nėra ko norėti. Gali būti taip, kad šie objektyvai taps kolekciniais vienetiniais egzemplioriais, nes ir šiuo metu yra pasiekiami tik realiai du fiksuoto židinio nuotolio objektyvai, 35mm F2.0 ir 100mm F2.8 Macro. Kolekcininkui – gerai, o norinčiam turėti Samsung-us – vis geriau nei nieko.

Tokina. Kiek paskatintas Tokina objektyvų pirkimas. Šie gerai užsirekomendavę objektyvai kurį laiką kainomis buvo pradėję konkuruoti su originaliųjų kainomis, šiuo metu jos  kiek labiau „atsisėdo“ ant žemės ir tapo ganėtinai patraukliomis. Žiūrėsime, kiek ilgai.

Olympus. Fotoaparatų kainos – geros, lyginant su konkurentais Sony, Pentax, Canon, Nikon. Objektyvai – taip pat postūmis mažėjimo link. Nedidelis kainų mažėjimas, tačiau pirkėjui ir šimtas šiuo metu nemaža suma.

Nikon / Nikkor. Kai kurių objektyvų kainos taip pat nudžiugins pirkėjus, pavyzdžiui kažkada buvęs populiarus 24-120mm objektyvas nuo 2400 Lt kainos šoktelėjo prie 1700 Lt ribos. Yra ir daugiau žinių apie Nikkor kainų mažėjimą – 18-200, 55-200 ir dar keletas objektyvų.

Canon. Čia „vadovauja“ puikusis Canon EF 70-200 mm 2.8L USM. Jam talkina 17-85mm objektyvas, kurių kainos šiuo metu vadinamos akcijos vardu.

Nissin. Nauja blykstė – Nissin Di – 866.  Ji turėtų sudominti Canon ir Nikon veidrodinių sistemų turėtojus. Šios blykstės galimybės prilyginamos geriausioms Canon ir Nikon blykstėms, plius spalvotas LCD ekranas, papildoma įmontuota vidinė mažos galios blykstė, o pagrindinės blykstės galios skaičius – 60. Kaina – dukart mažesnė už originalių. Ar verta pirkti? Vertėtų apie tai pasidomėti forumuose (pirmi atsiliepimai tikrai neblogi), tačiau viena aišku, kai toks kainų skirtumas – pagunda tikai bus nepaprastai didelė.

Tai tiek šiam kartui.

Daugiau akcijų ir naujienų – http://www.fotofabrikas.lt/

Telephoto Zoom Lenses Canon Lense EF 70-200 mm 2.8L USM

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *