VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Lietuvos rinkoje pasirodė du įdomūs naujokai  – tai Samsung NP-NC20 ir Samsung N120. Abu internetiniai kompiuteriai buvo atsakas į vartotojų komentarus, įsigijus itin sėkmingą ir populiarų Samsung NC10 modelį, kuris, subjektyvia nuomone, buvo vienas geriausių internetinių kompiuterių, visiškai atidirbęs savo pinigus su šaunia klaviatūra, gera baterija ir kitais privalumais, kuriuos jau aptariau ankstesniame savo įraše.

Visgi Samsung neužmigo ant laurų pristatydama minėtus NC20 ir N120.Samsung NC20

NC20 modelis savo techniniais parametrais skiraisi pakankamai ženkliai. Vietoj tradiciškai internetiniuose kompiuteriuose naudojamo Intel luistų rinkinio ir Atom procesoriaus, panaudotos alternatyvos iš VIA. Tai kiek lėtesnis VIA Nano procesorius, darbiniame rėžime naudojantis kiek daugiau energijos, bet atperkantis tai taupumu budėjimo rėžime bei  galingesnė už Intel ekvivalentą  VIA Chrome vaizdo posistemė.

Dar vienas daliai tikrai džugus sprendimas – 12 colių ekranas, taigi nesuklys ir tie, kurie NC20 pavadins jau nebe internetiniu, o kompaktišku nešiojamu kompiuteriu. Kuo dar pasižymi šis kompiuteris – tai dar didesne ir patogesne klaviatūra ir geresniu garsu iš garsiakalbių. Tiesa, dėl ekrano matmenys šio kompiuteriuko jau gan ženkliai padidėjo.

Samsung N120 modelis daug artimesnis vyresniajam broliui NC10. Didžiausi pakeitimai nebe sumažinta, o visiškai pilna standartinė klaviatūra, sutinkama standatiniuose 12 colių kompiuteriuose, o taip pat ir ženkliai  geresnis garsas. Padidėjus klaviatūrai, atsirado vietos šalia ekrano,  taigi, buvo priimtas sprendimas čia įmontuoti garsiakalbius su „subwooferiais“, kurių kokybė  Samsung n120tikrai geresnė nei pirmtako NC10 ir kol kas viena geriausių tarp internetinių kompiuterių. Techninės galimybės išliko tos pačios – Intel procesorius, standartinis 1GB RAM, 160GB kietasis diskas. Taip pat malonus netikėtumas – dar geresnis baterijos tarnavimo laikas – šiuo kompiuteriu net ir 8 valandų riba jau tikrai pasiekiama, o 7 su puse visiškai reali.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Samsung NC20 ir N120 - nauji, dar tobulesni internetiniai kompiuteriai, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Be Sociable, Share!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *